Dolní Rychnov po dobrém vstupu do soutěže již podruhé za sebou prohrál, naopak Krásno po špatném začátku, zdá se, chytilo dech. Opět nezaváhala Lomnice, která si tentokrát poradila s Bukovany a vévodí soutěži bez ztráty bodu. Poslední je stále Oloví, které nedokázalo bodovat ani ve druhém utkání proti Staré Chodovské. Volno si vybral Chodov a mohl tak spřádat plány na příští neděli, kdy hostí ve šlágru lídra z Lomnice.

SK Dolní Rychnov B-  Baník Krásno 1:5 (0:2). Krásno oplatilo po měsíci Rychnovu domácí porážku, a to i s úroky. Hosté v Dolním Rychnově rychle vedli. V závěru poločasu přidali druhý gól a zvrat nepřipustili ani po přestávce, když zatížili domácí konto dalšími třemi brankami. Rychnovští vstřelili čestný úspěch až v úplném závěru.

Branky: 90. Kříž Jan 3. Kvapil Matěj, 44. Lorenz Wolfgang, 65. Trnka Roman, 75. Trnka Roman, 78. Urbánek Michal. Rozhodčí: Hodač Petr. Diváci: 50.

Lomnice B - Bukovany 5:1 (2:0). Lomničtí nejen splnili svou třígólovou normu na zápas, ale ještě ji o dvě branky překročili. Zaslouženě tak zatím vévodí okresnímu přeboru. Hosté vstřelili v Lomnici branku až v 89. minutě.

Branky: 31. Čermák František, 35. Rajtšlegr Dominik, 52. Lippert Jakub, 53. Rajtšlegr Tomáš, 79. Lippert Jakub 89. Výborný Čestmír. Rozhodčí: Peschel Filip. Diváci: 70.

FK Jindřichovice - Baník Svatava 1:3 (0:1). Svatavě se na Jindřichovice prostě daří. První vzájemný zápas vyhráli doma 1:0 a hrálo jim to i na půdě soupeře. Krátce po zahájení druhého poločasu sice domácí Havlík vymazal jednobrankové manko Jindřichovic, ale hosté přispěchali s rychlou odpovědí v podobě dalších dvou gólů.

Branky: 50. Havlík Tomáš 14. Vetchý Jan, 53. Thiele Petr, 74. Popovič Pavel. Rozhodčí: Hodač Petr. Diváci: 30.

SK Oloví - FK Stará Chodovská 1:3 (0:3). Na hřišti Oloví si hosté vytvořili již v prvním poločase tříbrankový náskok, po přestávce sice inkasovali, ale zápas dotáhli do vítězného konce. S Olovím tak vyhráli i druhý vzájemný duel.

Branky: 52. Hilko David 4. Krásný Jakub (pen.), 27. Bezděčný Pavel, 38. Krásný Jakub. Diváci: 40.