„Naprostá spokojenost," culil se po duelu kapitán horníků David Čada.

Utkání se lámalo již v prvním poločase. „Soupeř tam měl nějaké šance, ale ustáli jsme to a vzápětí o naší výhře rozhodl gól Rosti Šamánka. Naše druhá branka už byla jenom takový bonus, stejně by to skončilo 1:0," zlehčuje záložník Sokolova druhý gól svého celku.

Není divu.

Jeho autorem byl právě on sám. „David Kobylík to slušně kopnul, kluci dobře strhli protihráče a já jsem tam vyplaval skoro sám. Netrefil jsem to čistě hlavou, bylo to spíše ramenem, ale zaplať pánbůh to skončilo v bráně," poděkoval Čada.

Baník získal velmi cenné tři body. „Hlavně když je teď před námi čtrnáctidenní zápasová pauza. Bude se nám alespoň lépe trénovat," poznamenal sokolovský středopolař.

Vrátil se hornický celek znovu na vítěznou vlnu? „Nebudeme předpovídat. Půjdeme zase zápas od zápasu a doufejme, že to prostě bude vycházet, abychom zase něco uhráli," přeje si.

Pardubice byly pro Davida Čadu hodně zvláštním soupeřem. „Byli nepříjemní jako vždycky. Sám jsem z Pardubic, jsem hrozně rád, že jsme je porazili. Minulou sezonu se nám to nepovedlo, tak teď se tam zase budu moct ukázat na náměstí," směje se.

Strach z reakcí svých známých, Pardubičáků, se nebojí. „Většina z nich fandí mně, takže budou rádi."