V 29. kole krajského přebor ve fotbale se hrálo derby dvou nejlepších celků Sokolovska v soutěži. Kdo ale čekal pohodový fotbal a výhru favorizovaných hostů, tak se mýlil. Body totiž zůstaly doma.
BU Nové Sedlo ⋌3
Spartak Chodov⋌ 0


Utkání začali lépe domácí, kteří byli bojovnější a přálo jim i štěstí. V 6. minutě sepo akci Kovaříka dostal k zakončení Suchý, ale jeho pokus Dutz konečky prstů vytáhl. Chvíli po Kaňokově střele, která Kocourka nepřekvapila, šli domácí do vedení. Suchý si narazil míč s Vágnerem, jeho první ránu Dutz jen vyrazil, ale na tu druhou už neměl – 1:0. Za pát minut obránce Rubáš prošel středem hřiště, prostrčil míč na Kovaříka, který ostrou ranou k tyči ve 28. minutě zvýšil na 2:0.
Ve snaze o zvrat přišli v dresu Spartaku na hřiště do druhé půle dva čerství hráči a po hodině hry začal zápas gradovat. Střídající Klemera z dobré pozice z vápna přestřelil, po přihrávce téhož hráče nestřelil Smolka tyč domácí brány. Další akci Smolky se Štěpánem vychytal pozorný Kocourek. Další střely Klemery a Gregora šly nad, na druhé straně vyzkoušel pozornsot Dutze hbitý Vágner. A když po průniku Kaňoka nedal Smolka, z protakce domácí pečetili vítězství. V 75. minutě uvolnil Suchý dlouhým pasem Vágnera, který střelou po zemi k tyči upravil na 3:0. Do konce utkán ještě pokoušeli štěstí Kaňok a po centru R. Štěpána hlavičkující Machulka, ale mířili vedle. Ve vyhroceném závěru už nepadaly góly, ale karty.
Branky: 19. Suchý, 28. Kovařík, 75. Vágner.
Sestava N. Sedla: Kocourek – Müller, Joza, E. Gvizd, Rubáš (53. Kurka) – Belbl, Holman, Šeda, Kovařík – Suchý (86. Planěk), Vágner. Trenér: Jiří Leiterman.
Sestava Chodova: Dutz – Vaněček, Gregor, J. Gvizd, Dušek – Kopřiva (46. R. Štěpán), Širochman, Kaňok, Machulka – Smolka, Šustr (46. Klemera). Trenér: Vican.
Rozhodčí: Hrabovský – Chládek, Bušek, ŽK 6:3, ČK 1:1 (87. Joza – 87. Machulka).