Ve třetím kole krajského přeboru se v Novém Sedle hrálo už druhé derby nového ročníku. Po Dolním Rychnovu ale proti domácím neuspěly ani Kraslice.
BU Nové Sedlo 4
SKF Kraslice 0

Od začátku začaly oba celky zodpovědně, ani jeden z celků nechtěl chybovat a celkově se hrálo opatrně. První střelu na bránu tak vyslal až v 16. minutě hostující Kričfaluši, který si na vápně zpracoval centr Prokopa, ale jen o kousek minul bránu. Z protiakce se efektně uvolnil Suchý, ale jeho střelu Zeman chytil. Ve 25. minutě přetáhl centr Suchý, k míči se dostal Gergely, jehož střelu někdo z obránců tečoval do vlastní sítě – 1:0. Za minutu odpověděli hosté, do šance se dral Maxa, ale ve vápně byl důrazně odzbrojen. Ve zbylém čase první půle zaujal už jen nepěkný faul mladého Jozy na matadora Kričfalušiho, jehož na čas vyřadil ze hry.
Dvě minuty po zahájení druhého poločase se po akci Jozy se Suchým dostal do zakončení Neudert, ale zblízka nezakončil přesně. V 56. minutě ve vápně zafauloval Bock, který zastavil nedovoleně Jozu a kopala se penaltu. Tu sám faulovaý Joza proměnil na 2:0. Kraslice opět zahrozili chvíli poté, ale hlavička Kričfalušiho mířila nad. V té době hosté Baník zatlačili, po centru Hanzlíka vypálil k tyči Pavel Toměš, ale gólman Jelínek míč vyrazil. Domácí brankář si pak poradil i s přímákem Prokopa. Z protiakce domácí rozhodli, v 64. minutě si na rohový kop Suchého na bližší tyč naběhl Neudert a z voleje zvýšil už na 3:0. Pak už hru převzali domácí, těsně vedle pálil Gergely, po akci Vágnera střílel Suchý nad. Na druhé straně se něco s výsledkem pokusili udělat Tomeš nebo Kričfaluši, ale mimo. Poslední gól tak padl až v 76. minutě, kdy do vápna pronikl Vágner a Gergely jeho přihrávku poslal pohotově pod břevno na 4:0. V nastavení ještě neproměnili šanci Vágner s Kovaříkem.
Branky: 25. a 76. Gergely, 56. Joza z penalty, 64. Neudert. Rozhodčí: Cvrk – Garaj, Štěrba; ŽK 3:3, 150 diváků.
N. Sedlo: M. Jelínek – Planěk, Ďuriš, Kurka, R. Jelínek (46. Vágner) – Neudert, Gergely, Joza (82. M. Rubáš), E. Gvizd – Suchý (74. Kovařík), Belbl. Trenér: Joza.
Kraslice: Zeman – Prokop (81. Pessel), Řehoř, M. Tomeš, Balada – Bock, Hanzlík, P. Tomeš (82. Němeček) – Kurtin, Kričfaluši, Maxa. Trenér: Schwarz.