Dokonalý obrat se povedl fotbalistům Kraslic, kteří proti Dolnímu Rychnovu vyhráli i svůj druhý domácí zápas vkrajském přeboru. Po výhře 3:2 měl domácí trenér Walter Schwarz pochopitelně radost, i když uznal kvality soupeře.
„Rychnov je dobré mužstvo, které má vkádru mladé baníkovce. To potvrdil vprvních dvaceti minutách, kdy byl fotbalovější a rychlejší. My se chytli až šancí a chvíli potom gólem na 1:2, pak už jsme byli lepší my,“ myslí si domácí lodivod, který vidí výhru jako zaslouženou. „O tu branku jsme lepší byli. Zápas to pro nás byl hratelný, ve druhé půli jsme zúročli svou fyzickou připravenost a byli lepší. Až po vyloučení deset minut před koncem nás soupeř zatlačil a my se bránili,“ přiznal Schwarz. Toho na utkání mrzí jediná věc. „Byl to moment vzávěru, kdy Rychnov, tým takových kvalit, nevrátil sportovně míč, který jsme zakopli kvůli ošetření jejich hráče a šel do akce. To nebylo zrovna fér,“ dodal Schwarz po utkání.
Hostující trenér Vladimír Sedláček si sypal popel na hlavu. „Zápas jsme si vlastně prohráli sami. Po dvou gólech jsme přestali hrát, soupeř srovnal a pak rozhodl gól zpenalty,“ popsal vývoj rychnovský trenér. Ten paradoxně vidí příčinu porážky vtom, že jeho svěřenci moc brzy vedli. „Pak jsme si asi mysleli, že to bude jednoduché. Prostě se nám nevyplatilo vést po deseti minutách 2:0. Kluci se pak přizpůsobili hře domácích. Je to škoda, budeme muset zabrat doma sMariánkama,“ zakončil své hodnocení Sedláček.