M. Lázně – Malše-Roudné 1:2
Velkou šanci měli Mariánskolázeňští na zisk dalších divizních bodů. Hráli na domácím stadionu, kde přivítali celek Malše Roudné. Jenže ani tentokrát body nezískali, když prohráli těsně 1:2. Po zápase byl mariánskolázeňský kouč Michal Drahorád hodně zklamaný a roztrpčený. „Soupeř rozhodně nebyl nějak výrazně lepší, možná měl větší kvalitu na balonu, ale jinak jsme si vytvořili více gólových příležitostí, jenže jsme je špatně řešili a tím jsme si i prohráli zápas. Je to škoda, jsem zklamaný," přiznal trenér mariánskolázeňské Viktorie.

Hv. Cheb – Č. Krumlov 0:3
Pořádnou lekci dostali fotbalisté Hvězdy Cheb v dalším zápase divize. Na stadionu Lokomotivy prohráli s celkem Českého Krumlova jasně 0:3, když si Chebští nevytvořili ani jednu stoprocentní gólovou šanci, a bez té se vyhrát nedá. Domácí předvedli špatný výkon, hosté jim prakticky nic nedovolili. „Jsem z toho hodně smutný. Odehráli jsme nejhorší výkon podzimu. Hosté byli rychlejší, důraznější, k ničemu nás nepustili. Nenacházím příčinu, a pokud tou příčinou jsem já, tak to raději skončím. Za devadesát minut jsme si nevypracovali jedinou šanci, takhle se o body nehraje. Standardní situace jsme zahrávali špatně, nechápu to, jak kluci přemýšlí. Český Krumlov zaslouženě vyhrál a odvezl si tři body. Leží na nás deka, sami se musíme zvednout ze dna, a pokud se to nepovede, bude to otázka pro vedení a pro mě, abychom s tím něco udělali a tým nějak restartovali," uvědomuje si Milan Kolouch, trenér Hvězdy Cheb.

Milevsko – Karl. Vary 4:1
„Nepřizpůsobili jsme se hřišti, které mělo povrch na jednoduchý fotbal. Jinými slovy drnoviště z okresního přeboru. To nás ale neomlouvá. Věděli jsme, jaké nás čekají podmínky, a přesto jsme se snažili hrát nějaký technický fotbal," zlobil se po utkání trenér Karel Tichota a pokračoval: „Když to shrnu, tak jsme podali špatný kolektivní výkon a udělali jsme mnoho zbytečných chyb, za které nás domácí hráči potrestali," dodal otráveně.

Divize A, 10. kolo
Hvězda Cheb – Čes. Krumlov 0:3 (0:2). Branky: 7. Wagner, 34. P. Svoboda, 79. Rosůlek. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Flimmel – Ulrich, Šulcová. Diváci: 150.
Hvězda Cheb: T. Martinec – Šaloun, Šaliga, Krupička, Šneberger – Fidler (63. Netrval), Hibler, D. Martinec, Dobeš (46. Hudeček) – Altman, Kohout (46. Lacina).

Mariánské Lázně – Malše-Roudné 1:2 (0:0). Statistiky nehlášeny.

Milevsko – Karlovy Vary 4:1 (2:1). Branka KVA: 8. Benda.

Další výsledky: Aritma Praha – Doubravka 1:1 (0:1) pk 2:4, Zličín – Tachov 1:1 (0:0) pk 3:4, Hořovicko – Čížová 0:0 pk 6:5, Rokycany – Klatovy 0:2 (0:1), Hvězda Cheb – Český Krumlov 0:3 (0:2), Táborsko B – Sušice 4:2 (1:0), Mariánské Lázně – Malše-Roudné 1:2 (0:0), Milevsko – Karlovy Vary 4:1 (2:1).
Tabulka