Divizní fotbalisté sokolovské juniorky nestačili ve Vlašimi do vedoucí celek soutěže.
FC Graffin Vlašim - FK Baník Sokolov B 3:0 (1:0). Béčko Baníku přijelo posíleno o áčkaře Glose, Slámu a Maška, a předvedlo dobrý výkon, ale utkání rozhodly zbytečné chyby, po kterých inkasovalo. Domácí šli do vedení po 4. minutách. Tato branka však znamenala injekci pro sokolovské hráče a do poločasu si Baník vypracoval celou řadu přžíležitostí. V 8. minutě poslal Svůra do šestnáctky Bočka, který ale jistou šanci zahodil. O deset minut později po sólu Brettschneidera připravil Sláma další výbornou příležitost pro Bočka, ale útočník Baníku na bývalého prvoligového brankáře Skácela nevyzrál. A ani dotřetice se Boček gólově neprosadil, když ve 25. minutě nevyužil ideální centr Svůry. Na druhé straně musel akci domácích za cenu žluté karty hasit Gajdoš. Po půlhodině hry Prchal vysunul Slámu, který překonal brankáře, ale jeho střelu zastavila tyč. V zahazování šancí pokračoval Boček i ve 40. minutě, kdy se neprosadil po centru Slámy. Za dvě minuty poslal Provazník do úniku Glose, ale jeho centr nenašel adresáta.
Minutu po změně stran se odražený míč dostal ke Slámovi, jehož dobře mířenou střelu obránci zblokovali. V 50. minutě brankář Kraus vyrazil pokus domácích, míč přesto letěl do sítě, ale vracející se Brettschneider odkopem poslal balon do bezpečí. V 53. minutě se Vlašim dostala do dvoubrankového vedení po rychlém přečíslení. Chvíli nato se akce opakovala, naštěstí pro Baník bez gólové tečky domácích. V 68. minutě mohl snížit opět Boček, ale jeho pokus obránci stačili zblokovat. V 71. minutě po střídání juniorka přešla na aktivnější rozestavení 4-3-3 a měla šance. V 75. minutě pálil mimo Sláma, o pět minut později po straně unikl Zucker, dostal se to tutovky až před prázdnou bránu, ale sokolovský útočník poslal míč přesto mimo tři tyče. To byl asi klíčový okamžik utkání, závěr zápasu pak Baníku vůbec nevyšel. Nejprve v 87. minutě šli domácí sami na brankáře Krause, ale s ním přehodili i branku. V 90. minutě mohla Vlašim potrestat i chybu Gajdoše, nakonec si vše vynahradili v nastaveném čase po individuální akci třetím gólem. V neděli 22. 4. Baník hostí celek Litvínova.
Sestava juniorky: Kraus – Svůra, Gajdoš, Brettschneider, Glos (84. Bureš) – Sláma, Mašek (71. Zucker), Prchal, Provazník – Správka (46. Jón), Boček. Trenér: Pari