Titul „půlmistra" uhájil Spartak Chodov, který si dojel pro vysokou výhru na hřiště Dolního Rychnova. Druhá zůstává s jednobodovou ztrátou Lomnice, bronzová příčka podzimu patří Staré Chodovské. Na poslední příčce přezimuje Oloví.

FK Jindřichovice - FK Stará Chodovská 2:4 (1:3). Domácí začali na těžkém terénu odhodlaně. Tomáš Havlík je dokonce poslal v 15. minutě do vedení, ale potom začali úřadovat hosté. Gabčo během tří minut dvěma góly otočil stav a po něm ještě zvýšil na poločasových 1:3 Tatar. Po přestávce Stará Chodovská svůj dvougólový náskok držela a v 80. minutě dokonce přidala čtvrtý gól. Krátce před závěrečným hvizdem ještě snížil jindřichovický střelec Surový.

Branky: 15. Havlík Tomáš, 88. Surový Karel 23. Gabčo Martin, 26. Gabčo Martin, 36. Tatar Martin, 80. Bílý Tomáš. Rozhodčí: Granec Jan. Diváci: 30.

SK Oloví - Baník Krásno 2:3 (1:0). Domácí vedli ještě po hodině hry zásluhou dvou gólů Krämera 2:0. Jenže potom snížil Šereda, další dva góly přidal střídající Drška a Krásno zůstalo bez bodu.

Branky: 7. a 55. Krämer Andreas 64. Šereda Lukáš, 72. Drš ka Ja- kub,

78. Drška Jakub. Rozhodčí: Hodač Petr. Diváci: 30.

SK D.Rychnov B - Spartak Chodov B 0:6 (0:2). V Dolním Rychnově se lídr přeboru zaskočit nenechal. V první půli si Chodovští vytvořili dvou- brankový náskok, který po přestávce pojistili dalšími čtyř- mi trefami.

Branky: 21. Benda Břetislav, 32.

Smolka Jakub, 50. Smolka Jakub, 56. Smolka Jakub, 71. Smolka Jakub, 80. Kopecký Michal. Rozhodčí: Vašek Jan. Diváci: 20.

TJ Lomnice B - Baník Svatava 6:1 (2:1). V neděli již Lomnice věděla, že na první místo díky sobotní výhře Chodova nedosáhne, svým příznivcům ale přesto domácí hráči přichystali další gólové hody. V prvním poločase sice Svatava dokázala gólově reagovat, ve druhé pětačtyřicetiminutovce již nikoliv.

Branky: 12. Oršula Jan, 28. Čermák František, 61. Štěpanovský Michal, 69. Lippert Jakub, 80. Lippert Jakub, 89. Kníř Jan 35. Hrouda Lukáš. Rozhodčí: Procházka Jaroslav. Diváci: 50.