A Rychnováci připravili jednu velmi pozitivní změnu. Klub, který hrál své zápasy v závětří souběžně s druholigovým Baníkem Sokolov, posunul začátek na 13. hodinu, a může tak čekat znovu více příznivců. „Už při posledním zápase na umělce v Sokolově s Poříčím jsem byl překvapen, kolik tam bylo lidí,“ podivuje se trenér Harald Houška.

Po prohře s Královským Poříčím teď očekává daleko vyrovnanější zápas. „Svým způsobem jsme vlastně favoriti. Z prvních dvou jarních utkání jsme chtěli dva body a máme tři,“ pochvaluje si.

A Dolní Rychnov se také představí poprvé na vlastním trávníku. „I kdyby bylo půl metru bahna, tak budeme hrát doma. Na umělce se soupeřem hrát nemůžeme, Františkovy Lázně jsou na takový povrch zvyklé,“ připomíná Houška, který také chystá vyrukovat na „kohouty“ s ofenzivním stylem. „Musíme tentokrát víc útočit, tomu přizpůsobíme i sestavu, chceme vyhrát,“ říká rozhodně.

V domácím prostředí se představí i Bukovany, které si přivezly překvapivou výhru z Františkových Lázní. „Jiný styl než urputnou obranu, rychlé protiútoky a bojovnost předvádět nemůžeme. Podali jsme asi nejlepší výkon v sezoně, i když domácí byli jasně lepší,“ přiznává předseda oddílu Michal Houček.

Stejnou hrou se budou baníkovci snažit potrápit i Žlutice. „Chceme zopakovat náš výkon, naštěstí se nám vrací do sestavy Závorka, Mika a Svoboda,“ přibližuje Houček.