A tady nepůjde o lehkou práci. Český Brod je po třech kolech bez ztráty bodu v čele skupiny B Fortuna divize. „Je to pro nás prakticky neznámý soupeř, který ale hraje divizi stabilně, vloni nastupovali ve skupině C, kde skončili na devátém místě. Jejich výsledky jsou velmi slušné, vyšel jim vstup do soutěže. Pro body si přijedou i sem,“ říká na adresu protivníka kouč Březové Petr Peterka.

Březovští ale za Českým Brodem příliš nezaostávají, na čtvrté příčce ztrácejí na svého sobotního soupeře pouhý bod. „Čeká nás těžké, bojovné utkání, v domácím prostředí ho ale chceme zvládnout,“ má jasno březovský kouč. Tomu bude chybět zraněný Petr Peterka a kvůli pracovním povinnostem Jiří Šaloun.

Ostatní tři celky našeho regionu budou k utkáním cestovat. Osmý Ostrov se ve skupině B vypraví pro body na hřiště posledního Štětí.

Ve skupině A sedmé Mariánské Lázně pojedou na půdu třináctého Slavoje Mýto, v tabulce devátá Hvězda Cheb se představí na hřišti pátého celku divizní skupiny A v Sedlčanech. Oba zápasy se hrají v neděli od 17 hodin.