A aby ne. V zahajovacím utkání podlehli Nové Roli v poměru 1:2. Po kvalitním výkonu zdolali tým Lokte, a na své konto si tak připsali premiérové tři turnajové body.
Citice – Loket 5:2
Od úvodních minut si Citice vytvořily mírnou převahu, kterou také vyjádřily i brankově. Do patnácté minuty citičtí hráči vstřelili soupeři dvě branky. Tu první si na své konto připsal po dorážce z malého vápna Burda.
Druhý gól Citic pak obstaral po milimetrovém centru Bufky Kohout. Dvoubrankové vedení jako by pak Citice ukolébalo.
Toho dokonale využili hráči Lokte, respektive kapitán Marián Kolesnáč, který z dvaceti metrů střelou á la Pavel Nedvěd snížil na rozdíl jediné branky.
Po obrátce stran se snažili hráči Lokte o vyrovnání, ale své šance nedokázali využít. Naopak za Citice postupně zamířili přesně mezi tři tyče Peřina, matador Heřman a střídající Mankoš, poté ještě hráči Lokte upravili svou druhou brankou ukazatel skóre do konečné podoby.
Citice: Veverka – Bufka, Heřman, Sinkule, Kopřiva – Kohout, Moule, Šíp, Burda – Peřina, Štika (stř. Mankoš, Kuželka)