Fanoušků ostravského Baníku dorazilo nakonec do Sokolova, zřejmě i díky silné podpoře klubu z celého karlovarského regionu, zejména z Chebu, nad očekávání hodně, něco přes pět stovek, ale během soboty nedošlo k žádným incidentům. Na všech zúčastněných stranách převládl zdravý rozum, a tak i uzavřená cyklostezka byla nakonec otevřena i pro běžné občany Sokolova, ať už pěší či na kolech, již před utkáním.

Pořadatelům sice určitě zatrnulo, když se v sektoru hostí, kde byla umístěna drtivá většina příznivců ostravského celku, krátce po začátku utkání rozhořely v rukou fanoušků světlice a část stadionu zamořil dým, ale jinak hosté potvrdili na západě Čech pověst zřejmě nejlepších fans v zemi. Svůj tým podporovali prakticky nepřetržitě celých devadesát minut. Dokonce bez jakýchkoliv vulgarit.

Jejich účast navíc vyburcovala domácí fanoušky k aktivitě, a tak se hrálo ve výborné atmosféře. Sokolovští  příznivci v úvodu proměnili celou hlavní tribunu pomocí kartonů v zeleno-žlutou zónu, to samé později předvedli na svém místě hosté.

Pro Sokolov po několika letech bezpochyby svátek fotbalu, jakých by určitě mělo být více.