1.FC obralo Pardubice

Karlovy Vary - Česká fotbalová liga

16.10.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK

V desátém pokračování České fotbalové ligy hostili hráči karlovarského 1.FC na svém pažitu ve Dvorech druhé Pardubice. Nakonec si Karlovaráci připsali skalp perníkářů, když utkání vyhráli v poměru 1:0.

V prvním poločase zahrozili jako první hráči hostí, jmenovitě útočník Hundák, který svou povedenou střelou řádně vystrašil domácího brankáře Bertelmana. Pak ale začali ukazovat svou sílu i domácí, zejména pak při standardních situacích, žádnou však nedokázali vyjádřit brankově.
Ve 22. minutě parádně přiťukl Machek nabíhajícímu Bendovi, který poslal svou vizitku pouze do nohou hostujícího brankáře. Do konce prvního poločasu se již nic podstatného nezměnilo, a tak šly oba týmy do šaten za bezbrankového stavu.

Po změně stran si více ze hry vytvořili domácí, kteří také vstřelili gól, o který se postaral v 58. minutě Nerad, ale tomu překazil radost hlavní sudí, který mu odpískal faul. Karlovaráci poté ještě více přidali na obrátkách a obrana Pardubic se měla co ohánět.
V 71. minutě obstaral jedinou úspěšnou trefu duelu po centru Karla Tichoty Jaroslav Šmrha. Do konce utkání se již nic nezměnilo, a tým 1.FC si připsal na své konto tříbodový zisk.

1.FC K. Vary – Pardubice 1:0
Branka: 71. Šmrha. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Mäusbacher – Kapfhammer, Beyersdorfer, DS Bohuněk. ŽK: 2:2.
1.FC Karlovy Vary: Bertelman – Jankovský, Tichota, Kura, Dvořák – Benda, Šmrha, Machek, Nerad – Staněk, Prückner. Trenér: Jiří Dreiseitl
FK Pardubice: Shejbal – Tischler, Prorok, Javůrek, Přibyl – Kudrna, Brychta, Jeřábek, Kakrda – Fikejz, Hundák Trenér: Martin Svědík.

16.10.2011

Hledá se Talent města Nové Sedlo „Zlaté srdce“

Prodavačka sebrala peněženku na paletě, zmizelo z ní 10 tisíc

Další napadení záchranářů

Plesná - K dalšímu napadení záchranářů došlo v Karlovarském kraji. Tentokrát se terčem útoku stala výjezdová skupina z Lubů.