1. FC Vřesová – Baník Král. Poříčí B 1:0 (0:0). Souboj dvou neporažených celků rozhodl ve druhém poločase vřesovský Škuliba. Utkání kola v Božičanech sledovalo 30 diváků. Rozhodčí Hányš udělil domácím jednu, hostům dvě žluté karty.

SK Oloví – Olympie Březová B 3:1 (3:0). Horalé o své výhře rozhodli již v první půli po dvou gólových trefách Grochala a jedné Dufka. Hosté korigovali po přestávce Dleskem. Rozhodčí Eliáš udělil po třech žlutých kartách na každé straně. Zápas sledovalo 50 diváků.

BU Nové Sedlo B – SK Dolní Rychnov B 2:0 (0:0). Tři body zajistil Baníku Union po přestávce Petráček, který poslal míč do soupeřovy sítě hned dvakrát. Rozhodčí udělil po dvou žlutých na každé straně. Na domácí navíc dvě červené. Vypjatému duelu přihlíželo 50 diváků.

OSS Lomnice B – Baník Krásno 4:1 (2:0). Lomnické béčko využilo své domácí prostředí. O branky se postarali Zindl, Vandrovec, Vondruška a Veselý. Za hosty zaznamenal čestný úspěch Aubrecht. Rozhodčí: Stodola. ŽK 2:2. ČK 0:1. Diváci: 30.

FK Jindřichovice – Spartak H. Slavkov B 0:3 (0:1). Slavkovští si po domácí čtyřgólové výhře nad lomnickým béčkem tentokrát dojeli pro výhru do Jindřichovic. Do střelecké listiny se zapsali Šimon, Novotný a Valta. Sudí Šuma se před 40 diváky obešel bez udělování karet.

Baník Svatava – Dynamo Krajková 3:1 (2:1). Jedna branka z kopaček Hroudy na bodový zisk Krásna ve Svatavě ani tentokrát nestačila, zvláště potom, co hosté museli hned třikrát vytahovat míč ze své sítě po brankách Majera, Lídla a Vůjtěcha. Rozhodčí Stodola napomenul žlutou kartou pouze jednou, a to domácího hráče. Zápas sledovalo 30 diváků.