Dynamo Krajková - Baník Královské Poříčí dorost 3:0 (1:0). Po brankách Pleiera, Švandrlíka a Galajdy si Krajková dokráčela k výhře nad domácím dorostem.

Branky: Pleier, Švandrlík, Galajda. Rozhodčí: Vaněček.

BU Nové Sedlo B - FK Loket 1:1 (0:1). Loketské poslal do vedení ve 41. minutě Šátek, v 58. minutě však srovnal na konečných 1:1 Falář.

Branky: Falář Šátek. Rozhodčí: Melničuk.

Baník Kr. Poříčí B - Sokol Bochov 3:3 (3:1). Skóre duelu otevřel v 9. minutě Reitmeier. Hosté však dokázali po necelé minutě srovnat Vonšovským. Další dvě trefy ostrostřelce Reitmeiera ale zabezpečily Baníku dvoubrankové poločasové vedení. Bochov však dokázal ve druhé půli srovnat po brankách Černého a Kajzara.

Branky: Reitmeier 3 Vonšovský, Černý, Kajzar. Rozhodčí: Cvrk.

ATS Wartenfels - Spartak H. Slavkov B 3:4 (1:2). Utkání bylo především střeleckým koncertem Drobného, který obstaral všechny branky Spartaku. Na jeho úvodní trefu ze 13. minuty Němci ještě dokázali odpovědět, poté však již pouze marně dotahovali náskok Horního Slavkova .

Branky: Noháček, Pojar, Lembacher Drobný 4. Rozhodčí: Cvrk.

Baník Svatava - Spartak H. Slavkov A 3:7 (1:3). Rovněž hornoslavkovské áčko si připsalo do tabulky tři body. A utkání mělo podobný průběh jako to předešlé. Svatava dokázala pouze srovnat stav na 1:1, poté již dominoval na hřišti favorit.

Branky: Hrouda 2, Popovič Jiří Pazdera 3, Bulíček 2, Němček, Pazdera Tomáš. Rozhodčí: Peschel. (zpa)