Ani rekordní vítězství celé sezóny v poměru 11:0 neposunulo dobře hrající fotbalisty Spartaku Chodov do čela tabulky krajského přeboru a tím i k postupu do divize. Právo vysněného postupu do čtvrté nejvyšší fotbalové soutěže si za své celosezónní výkony a výsledky vybojovala Toužim, která v posledním kole porazila na domácím hřišti Starou Roli 4:0 a udržela si svůj jednobodový náskok před Chodovem.

Dlouhotrvající dramatická zápletka je tím rozuzlena a definitivně rozhodnuta. Postupuje Toužim, Chodov skončil krůček před divizními branami.
Na vítězství nažhavený Chodov vlítl do zápasu jako uragán. Svým raketovým startem a gólovou smrští soupeře doslova převálcoval a kromě rekordního skóre sezóny padl na hřišti i další rekord krajského přeboru. Úvodní nejrychleji vstřelený gól soutěže se podařilo vsítit Josefu Gvizdovi v době, kdy na světelném ukazateli jasně svítila 10. vteřina hry. To je opravdu husarský kousek, který vejde do dějin karlovarského krajského přeboru a který zřejmě nebude jen tak překonán.

Rázné a svižné utkání začalo zmíněným „rychlostním“ rekordem. Domácí vyhráli losem míč a jejich rozehrávka ze středového kruhu byla blesková. Po ose Správka, Kaňok vysunul Machulka kolmicí zleva dobře nastartovaného Gvizda, ten se kličkou prosmýkl mezi pravým bekem a stoperem a vydařenou střelou z vápna k bližší tyči nedal mladému brankáři Kraslic sebemenší šanci úspěšně zasáhnout, 1:0.

V 5. minutě odcentroval zleva Kaňok a Štěpán bombou pod břevno zvýšil na 2:0. Dva velmi rychlé úvodní góly pak určily další ráz zápasu.
Ve 12. minutě Gvizd svým centrem našel Kaňoka a ten ranou po zemi upravil na 3:0. Ojedinělý rychlý protiútok dvojice hostí Rohan - Maxa skončil bez úspěchu, stejně jako táhlá střela domácího Štěpána z velké dálky, kterou Pristáš nadvakrát chytil.

Tvrdá rána Vondráčka byla sražena na roh a pak se na krátký čas prosazovali i hosté. Při dobrém centru Rohana byl ale hlavičkující Maxa tvrdě odzbrojen Duškem a pohotová střela matadora Kričfalušiho z vápna mířila kousek vedle.
První poločas vyzněl jasně pro domácí, kteří přidali ještě další dva góly.

Nejprve ve 32. minutě Gvizd přesným centrem zleva oslovil Správku, na jehož prudkou hlavičku do dolního koutu brány brankář hostí nedosáhl, a o šest minut později po přihrávce Štěpána stanovil opět Správka poločasové skóre na 5:0.
Obraz hry se nezměnil ani ve druhé části. Střelu Draxala brankář kryl, chvíli nato pálil Gvizd vedle.
V 50. minutě Štěpánem ostře nastřelovaný centr do pokutového území si srazil nechtěným, ale přesto nádherným „vlastňákem“ do šibenice kraslické branky snaživý Tomeš, 6:0.

Vzápětí se skóre měnilo posedmé. Další centr Duška hosté odvrátili, ale Machulka poslal odražený míč obloučkem z vápna pod břevno a upravil stav na 7:0.
Další útoky Spartaku se na branku soupeře valily jako lavina.
Po rohovém kopu Kaňoka nastřelil Macák hlavičkou břevno hostující branky.
Po hodině hry přišel další nebezpečný protiútok hostí. Uniknuvší Rohan přihrál míč proti noze mladičkému Schwarzovi, jeho střela však byla sražena.
V 64. minutě vysunul Kaňok kolmicí do běhu Šustra a ten ranou po zemi zvýšil na 8:0.
O chvíli později vybojoval zdánlivě ztracený míč u koncové čáry Šellong, nezištně přihrál Kaňokovi a ten pohodlně upravil na 9:0.
Dobrou střelu Šellonga k tyči Pristáš vyrazil, poté vystřihl efektní nůžky přes hlavu Šustr, ale bránu těsně minul.
Skandování natěšeného publika „deset, deset“ bylo vyslyšeno v 81. minutě. To z rohu hřiště odcentroval Kaňok, Širochman se výskokem zavěsil do vzduchu a prudkou hlavičkou pod břevno přizdobil skóre na kulatých 10:0.

Na jedenáctý gól sklepl po centru Hányš míč Šustrovi, který pečetil stav posledního zápasu této sezóny na konečných a rekordních 11:0.
V samotném závěru předvedl dlouhé sólo Vondráček, ale svoji vydařenou individuální akci zakončil jen střelou vedle.
Tuctový, dvanáctý gól Širochmana nebyl uznán pro ofsajd.
Snaživí hosté s několika velmi mladými dorostenci v týmu hráli to, na co v zápase měli. Domácí spartakovci jim toho moc nedovolili a jejich vysoké dvojciferné vítězství je více než zasloužené.

Branky: 1. Gvizd, 5. Štěpán, 12. a 68. Kaňok, 32. a 38. Správka, 50. vlastní (Tomeš), 52. Machulka, 64. a 85. O. Šustr, 81. Širochman

Sestava Spartaku Chodov: Dutz - Vondráček, Macák (57. Šellong), Hányš, Dušek (52. Širochman) - Štěpán, Machulka (61. Šustr), Draxal - Kaňok, Správka, Gvizd. Trenér: Jiří Vican, asistent Jaroslav Pinc.

Sestava SK Fotbal Kraslice: Pristáš - Muller, Taras, Tomeš, Rozsíval (46. T. Schwarz) - Balada (73. Kurtin), Kričfaluši, Bock, Holan - Rohan, Maxa.

Trenér: Pavel Řehoř, asistenti Ant. Husák a Jiří Maleček.

Rozhodčí: Kobielsky - Tichota, Vejvoda.