Snaživý tým domácích překvapil Tachov vedoucím gólem, který si připsal na své konto již ve třetí minutě Dobřemysl. Pak ale fotbalistům Tachova vyšla excelentně tříminutovka, ve které se třikrát trefili za záda citického gólmana Veverky, a pomalu tak kráčeli za povinným vítězstvím.

I po změně stran totiž hráči Tachova navázali na svůj střelecký apetit z první půle, když se dvakrát do branky domácího celku trefil ve druhé pětačtyřicetiminutovce Malý, který si tak připsal v pohárovém duelu na své konto hattrick. Vše pak uzavřel v podobě šesté branky tachovský forvard Hudec. Tachov tak v Citicích splnil úlohu favorita a po postupu se utká v prvním kole poháru ČMFS s týmem Senco Doubravka.

Citice – Tachov 1:6
Poločas: 1:3. Branky: 3. Dobřemysl – 11. Habart, 12. a 87. Hudec, 15., 68. a 80. (PK) Malý. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 3:0. Diváků: 150.
FK Tachov: Makó – Kaše, L. Čížek, Elijaš (72. Tušl), J. Viterna – Šácha, Malý, Hutta, Hudec – Straka (80. minuta Drozda), Habart. Trenérem týmu je Zdeněk Bečka.
Sokol Citice: Veverka – Kohout, Heřman, Moule, Pinta – Štika (45. Bardon), Šíp, Peřina, Burda – Šíba (75. Mankoš), Dobřemysl (85. minuta Valič).