OSS LOMNICE - BANÍK BUKOVANY 1:0
poločas: 0:0

Přes mrazivé počasí se sešla slušná divácká návštěva. Ta příliš brankových příležitostí v první půli neviděla. Největší měl již v 8. minutě hostující Ouředník, který se po centru protlačil přes obránce až před domácího gólmana Habra, ale ten jeho střelu srazil na rohový kop. Lomničtí v první půli ohrožovali bukovanskou branku především po standardních situacích, ale rovněž bez gólového úspěchu.

Rozhodnutí zápasu tak padlo ve druhé půli, a to již v 9. minutě. Míč po přímém kopu lomnického Krátkého odrazem od zdi změnil směr a zapadl do hostující branky – 1:0. Hosté se snažili ve zbytku zápasu aktivní hrou o vyrovnání, ale brankově se nedokázali proti houževnatě a dobře takticky hrajícím domácím v čele s gólmanem Habrem prosadit. Naopak domácí z brejků stále ohrožovali branku Bukovan.

Branky: 54. Krátký. Rozhodčí: Bubanec – Kozák, Hotěk. ŽK: 2:5. Diváci: 200.
OSS Lomnice: Habr – Janovský, Veselý, Maňák, Holubička, Šlais, Krátký (80. Kníř), Malinkovič (85. P. Zindl), Oršula (85. Tonhauser), Hauf, Pitner.
Baník Bukovany: Balada – Šindelář, Mika, Bezděkovský, Rustler (85. Pánek), Kanis, Kukla, Ouředník (85. Skribek), Pařil, Kavur, Svoboda.