Divizní juniorce se na půdě třetího celku tabulky nedařilo. Herně to nebylo špatné, ale chybí koncovka.

FC Viktorie Jirny 2
FK Baník Sokolov 0


V utkání proti zkušenému celku, za který hrají bývalí fotbalisté z první ligy, juniorka prohrávala už velice brzy. Už ve 3. minutě fauloval ve vápně Správka a Janoušek z penalty poslal Viktorii do vedení. Fotbalovější celek domácích měl další příležitost v 11. minutě, kdy centrovaný míč podskočil Mašek, ale brankář Bertelman střelu vyrazil. O tři minuty později založil Kratochvíl rychlou akci, dopředu poslal Maška, jehož centr poslal Jón vysoko nad. Po chybě se do zakončení dostali opět domácí, ale ve 25. minutě letěla hlavička vedle. Tamtéž skončial i další akce domácích o minutu později. Ve 30. minutě rozehrál rohový kop na Prchala, jemuž střelecký pokus obránci Viktorky zblokovali. Poločas zakončila individuální akce Provazníka, který se ve 40. minutě uvolnil, ale s jehož střelou neměl Pižanowski problém.
Sedm minut po změně stran zkoušel štěstí Prchal, ale nepřesně. O výsledku rozhodla 54. minuta. Trestný kop z necelých čtyřiceti metrů brankář Bertelman jen vrazil a dobíhající Kejha zvýšil na rozdíl dvou branek. Obrovskou šanci snížit měl v 56. minutě Brettschneider, který se zjevil na malém vápně, ale jen nastřelil bývalého brankáře Sigmy Olomouc. Vzápětí se střídání Správky baníkovci přešli na útočnější rozestavení 4-3-3 a od té chvíle byli také lepším celkem. V 59. minutě se přes dva hráče prodral Provazník, ale jeho ideální přihrávku nikdo nezužitkoval. Vzápětí se situace opakovala, ale ani tentokrát na centr nikdo nedosáhl. V 61. minutě opět po straně unikl Provazník, s míčem se dostal na střed hřiště před branku, ale jeho střela mířila těsně vedle. V 74. minutě se rohový kop dostal až k Hájovskému, který výborně vystřelil, ale Pižanowski potvrdil své kvality. Baník pokračoval v aktivitě, měl několik rohů a nebezpečných situací před bránou Viktorie. Střelecký pokus Maška gólem také neskončil, v 77. minutě se uvolnil Jón, ale jeho slabá střela v brance skončit nemohla. Závěrečný tlak juniorky přinesl jen nepřesnou střelu Gajdoše v poslední minutě.
Sestava juniorky: Bertelman – Mašek, Hájovský, Brettschneider, Gajdoš – Kratochvíl, Správka (57. Boček), Prchal, Provazník – Zucker, Jón.