FK Baník Sokolov – FK Fotbal Třinec 2:0 (0:0)

Domácím patřil úvod utkání. Čuprova střela, Nádeníčkova hlavička ani závar v šestnáctce hostí však branku nepřinesly. Ve 14. minutě zahrozili poprvé hosté. Szemek si naběhl na pěkný centr Eismanna, svou střelou z první však pálil nepřesně. Slezané postupně srovnali hru a ve zbytku první půle se tak hrál vyrovnaný fotbal ve kterém se branky diváci nedočkali.

Za zmínku stojí pouze chyba domácí obrany po které musel za míčem daleko vyběhnout gólman Zacharda, který svým odkopem ve skluzu navíc trefil dobíhajícího třineckého Matůše, míč ale naštěstí pro domácí zamířil mimo sokolovské tyče.

Ve druhém poločase domácí zvýšili obrátky. Začali hrát s větším pohybem, agresivitou a také využívat krajní prostory. To jim nakonec přineslo úspěch. V 61. minutě ještě po akci Čupra a Vaněčka ve vyložené šanci hlavičkoval Nádeníček nedůrazně pouze do rukou brankáře Lipčáka, v 65. minutě se už ale domácí radovali z branky. Po levé straně zatáhl míč Vaněček a jeho parádní křížná přihrávka mezi obránci našla naběhnutého Čadu, který poslal míč do třinecké branky -1:0.

Vstřelená branka domácí notně povzbudila. O devět minut později musel Lipčák předvézt těžký zákrok při tvrdé Duchničově střele. Z následného rohu však svým hlavičkovým zásahem zvyšil Kura na 2:0. Ve zbytku utkání pak domácí v klidu hlídali svůj dvoubrankový náskok.

Branky: 65. Čada, 75. Kura.
Rozhodčí: Paták- Lhoták, Urban., ŽK 2:2.

Diváci: 2020.
Sokolov: Zacharda - Šmerda, Kura, Knakal, Čupr - Podrazký, Čada, Pilař, (90. Studík), Vaněček (84. Habai) - Nádeníček, Duchnič (85. Dejmek)
Třinec: Lipčák - Hrdlovič, Kuděla, Chlebek (K), Bednarek - Malíř (75. Doležal), Ceplák (80. Hupka), Stýskala, Eismann - Matůš (71. Joukl), Szmek