BANÍK HABARTOV - FK UNION CHEB 0:8
poločas 0:4

Modrobílí hosté začali utkání lépe. Již ve třetí minutě po rohovém kopu těsně minula Hudečkova hlavička domácí branku. V 9. minutě odpověděli domácí povedenou střelou, kterou musel hostující brankář Buřič vytěsnit na roh. Poté začali získávat převahu postupně hráči Unionu a několikrát zle zahrozili před domácí brankou, zejména Hudečkovy šance volaly po gólu.

Ve 24. minutě se již stejný hráč prosadil po akci zkušeného Sládečka a poslal hosty do vedení – 0:1. O dvě minuty později to bylo již 0:2. Hosté rozehráli na pravé straně rohový kop a přízemní polostřela prošla až na brankovou čáru, kde měli Chebští výraznou přesilu, a Těšínský tak dopravil míč do domácí sítě. Habartovští na nepovedený úvod zareagovali střídáním.

Ve 31. minutě se domácí Baník mohl vrátit do hry. Hostující obránce Rolník si pomohl při průniku Ádyho přidržením a domácí dostali výhodu pokutového kopu. K míči se postavil Richter, ale Buřič v brance Chebu odmítl snížení skóre.
O čtyři minuty později zaúřadovali znovu Chebští. Po faulu na Sládečka dostali možnost zahrávat přímý kop. Na centr Řezáče si naskočil Těšínský a poslal míč již potřetí mezi domácí tyče, 0:3.

Ve 39. minutě pak hosté dokonali dílo zkázy. Na dlouhý nákop si nabíhal Hudeček, prodral se až před obránce, ale v tísni mířil pouze do gólmana. Na odražený míč si však počíhal zkušený Sládeček, který předtím přepustil míč Hudečkovi, jelikož sám stál v postavení mimo hru, a poslal ho v klidu znovu do domácí sítě – 0:4.

O přestávce provedli oba trenéři změny v sestavě. Ten, kdo počítal s klidným dohráním rozhodnutého duelu, se krutě mýlil. Po deseti minutách hry nasměroval chebský Řezáč centr na pravou stranu, míč se dostal ke Sládečkovi a ten s přehledem zvýšil již na 0:5.
V 60. minutě si pohrál až na brankové čáře ve vápně Habartova s obráncem domácích Řezáč a poradil si i s gólmanem Richterem – 0:6.
Za další dvě minuty si domácí obrana musela pomoci proti s velkou chutí hrajícím hostům faulem. Nedovolený zákrok na Sládečka potrestal ze značky pokutového kopu Řezáč – 0:7.

I domácí se přece jen dostali do několika šancí, ale jejich pokusy zamířily mimo chebské tyče. Konečný účet zápasu stanovil v poslední minutě utkání „angličanem“ hostující Stehlík.

Příležitost odčinit nepovedené utkání budou mít Habartovští o víkendu ve Staré Roli.

Branky: Těšínský 2, Sládeček 2, Řezáč 2, Stehlík, Hudeček. Rozhodčí: Štěrba Martin, Chládek Miroslav, Krejčí Tomáš. ŽK 1:1. Diváci: 300.
Baník Habartov: Richter – Straka, Novák (45. Poliačik), Tamajka, Šimků, Beránek, Lukeš (60. Formánek), Richter, Ady, Chumlen (29. Ďuriš), Bartoš.