Během letní přestávky prošel tým změnami, ty se pak dotkly i trenérského postu, na který usedl exkarlovarský kouč Jiří Schveiner.
„Kádr se nám podařilo udržet pohromadě a přišly i nové posily,“ narážel Schveiner na angažmá Nezvala a Čermáka, kteří přišli do Chodova z Toužimi, či Jozy nebo brankáře Šourka. Naopak na poslední chvíli zamířili na hostování z Chodova dva hráči. Hányš do Nového Sedla a Střimelský do Nové Role. „Jsme připraveni,“ hlásí z tábora spartakovců nový trenér. I jeho tak čeká v sobotu divizní premiéra. A to jako řemen.
Do Chodova totiž zamíří Chomutov, který se netají postupovými ambicemi.

„Určitě má soupeř silný tým, ale my hrajeme doma a chceme vyhrát,“ vzkazuje na dálku soupeři Schveiner. Spartakovci by měli nastoupit v plné síle.
„O sestavě mám již jasno, ale uvidíme, jestli se ještě něco nepřihodí,“ varuje Schveiner. V Chodově hodně sázejí i na podporu svých fanoušků.
„Chceme odstartovat druhou divizní sezonu v Chodově vítězstvím, doufáme, že nás přijdou fanoušci podpořit v hojném počtu v boji o divizní body,“ podotkl chodovský kouč Jiří Schveiner.