Vstup do utkání měli hráči Chodova velmi dobrý. Již v 5. minutě šli do vedení, když se po rychlém protiútoku střelecky zaskvěl chodovský Tomáš Správka. Chodov poté předváděl velmi dobře organizovanou obrannou hru, která dělala teplické rezervě nemalé problémy.

I přesto však ve 24. minutě srovnal ukazatel skóre křižnou střelou z dvaadvaceti metrů domácí Gašpařík. I přes obdrženou branku Chodov stále pokračoval v bojovné hře, pak ale přišla 74. minuta, další střela z dálky, a bylo po nadějích. Ty sebral projektilem z pětadvaceti metrů hráčům hostí střídající šutér Karrmann.

Chodov však nesložil zbraně a bojoval. V 89. minutě dokonce upaloval sám na brankáře Teplic chodovský Mašek, který si sice udělal z teplického gólmana tréninkový kužel, ale jeho střela do prázdnotou zívající branky rozkmitala pouze tyč teplické svatyně. Ani z následné dorážky spartakovci neuspěli, to když z hranice malého vápna poslal balon mimo hrací plochu střídající Krupička.

Teplice B – Chodov 2:1
Branky: 24. Gašparík, 74. Karrmann– 5. Správka. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Doležel. ŽK: 2:2. Diváci: 80.
Chodov: Šourek – Vondráček, Joza, Širochman, Dušek – Mašek, Nezval, Kaňok, Zucker – Správka, Chlup (75. Krupička). Trenér: Jiří Schveiner.
Tabulku a výsledkový servis pátého kola najdete na straně 18.