Té pro změnu po nemastném a neslaném výkonu podlehli hráči Spartaku zaslouženě dvoubrankovým rozdílem. Hosté totiž domácí předčili především v pohybu, který Chodovákům dělal nemalé problémy.

I když v úvodních minutách si domácí vytvořili tlak, vytěžili z něj pouze dvě šance. Obě si na své konto připsal Širochman, který ani nadvakrát neuspěl tváří v tvář pražskému gólmanovi Petru Michalovi.

Poté jako by na chodovský tým padl řádný fotbalový stín. Hosté pomalu přebírali taktovku duelu. Chodovský tým ničili fotbalisté Admiry svou kombinací, agresivním napadáním a hlavně pohybem. Svou aktivitu proměnili hráči z pražského týmu i v úvodní branku, o kterou se postaral ve 36. Kocinger. I po změně stran tahala za delší konec fotbalového provazu Admira. Chodov však bojoval a sahal i po vyrovnání. Soupeři totiž hrozil převážně ze standardních situací z kopaček Maška, ale opět bez brankového efektu.

V 57. minutě pak hosté vstřelili svůj druhý gól, o který se postaral v 57. minutě Kučera. Chodováci tak vrhli všechno do útoku, který však v některých pasážích vypadal hodně bezzubě, teda až na dvě příležitosti chodovského Tomáše Chlupa, který se šikovně obtočil kolem obránce Admiry a upaloval sám na brankáře Michala, ale ten ho dvakrát excelentními zákroky vychytal.
Další dvě možnosti Spartaku také zůstaly nevyužity. Nejdříve poslal hlavou balon vysoko nad Mašek a poté neuspěl ani Správka či Nezval.

Chodov – Admira 0:2

Branky: 36. Kocinger, 57. Kučera. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Mokrusch. ŽK: 2:2. Diváci: 150.
Chodov: Šourek – Mašek, Joza, Čermák (46. Štěpán), Dušek – Kaňok, Širochman, Nezval, Zucker – Správka, Chlup. Trenér: Jiří Schveiner.