„Chtěli jsme hrát v klidu zezadu a nedat prostor brozanským útočníkům, kteří jsou velmi nebezpeční,“ odtajnil taktiku na dobrý výsledek v podání chodovského mužstva trenér Jiří Schveiner. Jako vždy však byla fotbalová realita zcela jiná.

„Po hrubé chybě našeho gólmana jsme inkasovali již v 9. minutě, kdy jsme tímto gólem posadili domácí na koně,“ smutnil Schveiner. Když už se Chodov pomalu nadechoval a vracel zpět do utkání, přišla další rána v podobě červené karty. Tu obdržel chodovský mladíček Krupička. „Postupem času jsme Brozany pomalu dostávali pod tlak.

Hodně nás však zbrzdila červená karta, kterou za zbytečný faul na půlce hřiště uviděl Krupička,“ zlobil se chodovský trenér. A měl řádný důvod. Chodov totiž do konce utkání inkasoval ještě dvakrát.
„Děláme hrubé chyby, které nás pak na hřišti hodně sráží. Například první branka Brozan, kterou jsme jim darovali, se ukázala jako zlomový moment zápasu,“ je si vědom trenér Spartaku.

I přesto však naděje ještě žije. Pokud se Chodov chce odrazit ode dna, musí zvládnout následující dvě kola. V sobotu 26. září bude hostit od 16.30 hodin na svém stadionu Litvínov a za čtrnáct dní se představí na půdě Rakovníka.
„Jestli chceme ještě o něco bojovat, musíme z těchto dvou utkání udělat šest bodů. Musíme do následujících utkání dát prostě všechno, co v nás je,“ uzavřel Schveiner.