Poté sice podlehli v přestřelce Ostrovu, ale poté si připsali na své konto dvě výhry v řadě. Tu první 4:3 si odvezli z půdy Jáchymova, tu druhou 4:3 pak vybojovali doma nad týmem Chyše.

„V domácím utkání proti Chyši jsme opět museli dotahovat náskok soupeře, podobně jako proti Ostrovu, ale s tím rozdílem, že duel s Chyší jsme dovedli do vítězného konce,“ ohlédl se zpátky v čase trenér Citic Václav Medřický.
Citice tak během tří utkání nastřílely soupeřům dvanáct branek, ale na druhou stranu jich jedenáct inkasovaly. Ve střeleckém duchu se neslo i utkání s Chyší.

„Věděli jsme, že Chyše má kvalitní mužstvo, a když budeme chtít uspět, tak musíme maximálně využít specifiku našeho hřiště. To znamenalo vyhrávat osobní souboje a být efektivní při standardních situacích,“ odtajnil taktiku, která Citicím přinesla tři vítězné body, Medřický. Vítězství je pro citické fotbalisty o to cennější, jelikož Chyše patří k ostříleným a nevyzpytatelným celkům krajského přeboru.

„Soupeř opravdu prokázal své kvality a byl fotbalovější, ale my jsme bojovali a nakonec vyrovnané utkání, ve kterém se štěstí přiklonilo na naši stranu, dovedli do vítězného konce. Po čtyřech utkáních je na našem kontě devět bodů, které asi málokdo čekal,“ liboval si Medřický.
V následujícím kole však Citice nečeká nic lehkého. Ba naopak. V pátém kole totiž zamíří na půdu aktuálně vedoucího týmu přeboru Františkových Lázní. „Čeká nás těžká série utkání se soupeři, kteří patří do špičky krajského přeboru, a proto jakýkoliv bodový zisk z těchto utkání by byl velkým překvapením. My v nich však nechceme zklamat,“ míní Medřický.