SOKOL CITICE - FK UNION CHEB 0:5
poločas 0:3

Domácí chtěli potvrdit výhru z minulého kola na půdě lídra soutěže ve Františkových Lázních. Utkání však pro ně nezačalo vůbec dobře. Již ve 4. minutě otevřel skóre zápasu svým hlavičkovým zásahem hostující Sládeček po centru kapitána Unionu Šebesty. Domácí mohli kontrovat ve 20. minutě, ale míč z kopaček pro změnu domácího kapitána Peřiny zamířil mimo chebské tyče.

Ve 27. minutě tak znovu zaúřadovali hosté. Kohout zatáhl míč po pravé straně a jeho centr našel ve vápně znovu Sládečka, který nefalšovaným „angličanem“ poslal hosty do dvoubrankového vedení. V nastaveném čase hosté udeřili potřetí. Citickou malou domů lapil ve velkém vápně domácí brankář Veverka a hlavní rozhodčí nařídil zahrávání nepřímého volného kopu.

Toho využili zkušení matadoři v bílém. Šebesta posunul míč na Sládečka a ten přesnou střelou kolem zdi k tyči dokončil svůj hattrick – 0:3. V závěru poločasu také přineslo vzrušení zranění hostujícího Aleksiče, který byl odnesen ze hřiště na nosítkách.

V úvodu druhého poločasu zahrozili zejména při standardních situacích několikrát domácí, poté předvedli pěkný signál, ale míč zamířil pouze do boční sítě, a tak se ke slovu dostali znovu Chebští. Nejprve zabránil další brance povedeným zákrokem citický gólman Veverka po průniku Kohouta. V 80. minutě již ale nedosáhl na střelu Sládečka, který s pomocí tyče zvýšil na 0:4. V poslední minutě zaúřadoval znovu chebský kanonýr Sládeček, tentokrát přistrčil míč Dobešovi, který uzavřel gólový účet utkání.

Branky: 4. , 28. , 45. a 80. Sládeček, 90. Dobeš. Rozhodčí: Hányš – Adamec, Cvrk, ŽK: 3:2. Diváci: 200.
Citice: Veverka – Kohout, Bufka, Pinta, Sinkule – Burda, Šíp, Bardon, Sopr – Peřina, Štika (stř. Stockner, Mankoš, Heřman). Trenér: Václav Medřický.