BANÍK HABARTOV - FK KEMA SKALNÁ 4:1
poločas 1:1

První poločas se nesl ve znamení neproměněných šancí. Domácí začali tlakem. Již ve 3. minutě po průniku Adyho nastřelil Lukeš tyč soupeřovy branky. Poté však přišli ke slovu také hosté a v rozmezí 5. a 10. minuty si vytvořili dvě „gólovky“. Nejprve přestřelil v dobré pozici branku Makovec, po něm se protlačil po chybě domácích do šance Mrázko, ale jeho střela zamířila rovněž mimo domácí tyče. Více ze hry měli přesto Habartovští. Parádní kombinaci ale předvedli až po půlhodině hry. Agilní Ady zatáhl míč, postrčil do středu na Formánka, který posunul dále na Lukáše Tamajku, ale ten osamocen před poloprázdnou brankou poslal míč v běhu zcela mimo.

Ve 37. minutě to však byli hosté, kteří šli překvapivě do vedení. Karlovský vypálil ze 30 metrů „zkušební“ střelu doprostřed branky, gólmanu Hankerovi však míč vyklouzl z ruky a skončil v síti – 0:1. Minutu před přestávkou se podařilo domácím přece jen vyrovnat, když opět odvedl dobrou práci Ady, který se zbavil bránícího hráče, jeho centr přes Formánka doplachtil znovu k Lukáši Tamajkovi a ten se tentokrát nemýlil – 1:1.

Ve druhém poločase se podařilo v 64. minutě strhnout vedení na domácí stranu Formánkovi, který si naběhl na centr zprava – 2:1. Ve 39. minutě pojistil vedení Habartova Straka, který ve vápně prostřelil Batistu v brance Skalné. Gólovou tečku za utkáním obstaral v nastaveném čase přízemní střelou po rohovém kopu kapitán Richard Mašek.

Branky: 44. L. Tamajka, 64. Formánek, 84. Straka, 45. R. Mašek – 37. Karlovský. Rozhodčí: Nehasil – Janoušek, Kozák. ŽK: 1:0.
Baník Habartov: Hanker – Novák, Formánek, L. Tamajka, R. Tamajka, Beránek (79. Bartoš), Straka, Richter, Ady (87. Margeta), Mašek, Lukeš (85. Lapáček).