A výsledek? Ten by již asi nikoho nepřekvapil. Habartovští počtvrté z pěti zápasů prohráli, skórem 2:1!
Navíc byli favorizovaným hostům od první do poslední minuty vyrovnaným celkem. Již ve 2. minutě zahrozil Beránek, ale netrefil míč přesně. O chvíli později Ďuriš po rohovém kopu svou hlavičkou těsně minul branku Mariánských Lázní. Poté se dostali ke slovu hosté. Několikrát se velmi dobře předvedl brankář Baníku Hanker. Skóre utkání se měnilo poprvé ve 35. minutě, když svým hlavičkovým zásahem po rohovém kopu poslal hosty do vedení Chval.

Vstup do druhého poločasu měli lepší domácí hráči, ale nedokázali se prosadit. Jediným výsledkem jejich útočných snah bylo nastřelené břevno Bartošem po zahrávaném rohového kopu v 61. minutě. Dvacet minut před závěrem posílili Habartovští útok o dalšího hráče, Nováka. Dál se snažili aktivní hrou o vyrovnání, ale v 78. minutě hosté zvýšili po rychlém protiútoku znovu Chvalem na 0:2.
V 85. minutě se baníkovcům přece jen podařilo snížit. Na půlící čáru si pro míč došel domácí Ády a své sólo přes několik hráčů zakončil střelou do sítě Mariánských Lázní – 1:2. Naděje na bodový zisk následně utnulo Habartovu vyloučení Nováka, který po druhé žluté putoval předčasně pod sprchy.