Domácí zatlačili hosty od začátku na jejich polovinu a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí první branku. Ta přišla v 8. minutě, kdy se po pěkné kombinační akci prosadil domácí Vandrovec – 1:0. Domácí neustále tlačili, obstřelovali hostující branku, ale v brance Jindřichovic stál jistý Kasl, který si se všemi střeleckými pokusy poradil.

V 19. minutě tak tradičně udeřilo na druhé straně hřiště. Dlouhý výkop Kasla si na hranici velkého vápna zpracoval Surový, obtočil se kolem obránce a vystřelil „nechytatelnou“ ránu, která se přes prsty gólmana dokutálela do branky – 1:1. O pár minut později ale předvedli domácí další pěknou fotbalovou akci a tentokrát se nemýlil Lorenz – 2:1. Hosté se poté úspěšně bránili a zdálo se, že se do šaten půjde za jednogólového vedení domácích.

Ve 45. minutě ale nacentroval míč do vápna Tomáš Schwarz a tam si ho zpracoval Havlík. První střelou sice trefil pouze brankáře, s dorážkou do téměř prázdné branky neměl příliš práce – 2:2.

Druhý poločas už byl plně v režii domácích. Nejprve se v 52. minutě z hranice vápna z přímého kopu prosadil Štěpanovský – 3:2. O tři minuty později se vydal na výlet stoper domácích Matoušek a upravil na 4:2. Černou desetiminutovku dovršil v 62. minutě domácí Lorenz – 5:2. O chvíli později nebyl uznán další gól domácích pro ofsajd. Poté se již utkání pouze dohrávalo a čekalo se, kolik branek domácí hostům nastřílí. Poslední úder přišel v 76. minutě, kdy se po samostatné akci prosadil Vondruška – 6:2.

OSS Lomnice B – FK Jindřichovice 6:2 (2:2).
Branky: Lorenz 2, Vandrovec, Štěpanovský, Matoušek, Vondruška – Surový, Havlík. Rozhodčí: Kučka. ŽK 0:0. Diváci: 100.
Sestava Jindřichovic: Kasl – T. Račák, Fonferko, Račko, Jan Lavrenčík – Schwarz (85. J. Račák), Havlík, Surový (55. Urbánek), Komárek – Jarda Lavrenčík, Fojtík (80.Horvát)