V sobotu se tak dal čekat na zeleném pažitu v Jindřichovicích zajímavý duel.
Domácí nastoupili do zápasu již bez dlouholetých opor týmu bratří Bigasů, Suchana a Schwarze, ale byli to také oni, kdo v 8. minutě otevřel skóre utkání.

Po přihrávce Lavrenčíka poslal Jindřichovice do vedení Fojtík – 1:0. Poté převzali otěže zápasu hosté, ale z množství příležitostí mladý tým Nového Sedla nedokázal nic vytěžit. A tak udeřilo znovu na druhé straně. Ve 31. sklepl Surový míč Havlíkovi, ten prošel přes obránce a z úhlu nakonec přehodil i padajícího brankáře, 2:0. Tímto stavem také skončil první poločas.

Dobrý nástup do druhé půle měli znovu domácí. Po faulu na Surového rozhodčí odpískal pokutový kop, ale Lavrenčík jen těsně minul pravou tyč.
V 70. minutě se podařilo naopak snížit hostům na 2:1, když se do střelecké listiny zapsal Šebl. Osm minut před závěrečným hvizdem sebral hostům myšlenky na bodový zisk Havlík, který po přihrávce Lavrenčíka svou druhou brankou v utkání pečetil výhru domácího celku.
„Mužstvo podalo pěkný výkon, ale bohužel fotbal se nehraje na krásu, ale na góly. Kluci měli plno krásných šancí, ale chybělo lepší zakončení,“ uvedl na adresu svých svěřenců trenér Nového Sedla Dušan Demeter.

FK Jindřichovice – BU Nové Sedlo B 3:1 (1:0).
Branky: Havlík 2, Fojtík – Šebl.
FK Jindřichovice: Kasl – Komárek, Fonferko, Račko, Jan Lavrenčík, Horvát, Havlík, Jarda Lavrenčík, Urbánek, Surový, Fojtík.
BU Nové Sedlo: John – Ramiréz, Kurka, Pešák Mil., Fatka, Petráček, Varga, Šebl, Zajačík, Němeček, Demeter ml.