Utkání nakonec rozhodla jediná branka, na výborně zahraný rohový kop Bereczkého na zadní tyč naběhl Kratochvíl, ale jeho střelu na brankové čáře rukou vytlačil exsokolovský Michal Salák v barvách Doubravky. Kopala se tedy penalta, ze které Čertík poslal juniorku do vedení. V první půli měl ale Baník ještě několik dalších šancí, jenže další branku již nepřidal.

„Výsledek určitě neodpovídá průběhu utkání, protože jsme v prvním poločase měli čtyři vyložené šance a soupeře vůbec k ničemu nepustili, jelikož jsme měli obranu vyztuženou o hráče z áčka. Naopak sami jsme měli čtyři tutovky, které jsme neproměnili,“ popsal první půli trenér Jiří Dreiseitl.
„Do druhého poločasu jsme sestavu prostřídali a od 60. minuty nás soupeř začal přehrávat. Nám už chyběli zkušení hráči, soupeř byl silný na míči, sice tolik neběhal, ale hrál zkušeně. V posledních patnácti minutách nás zatlačil, ale hráče chci pochválit, že výsledek ubránili vzadu na nulu. Navíc už ke konci v těžkém počasí chyběly síly,“ popsal zbytek duelu trenér juniorky.

Celkově pak zápas zhodnotil takto: „Utkání bylo kvalitní, stejně tak soupeř. Hráči se s tím poprali a nám to ukázalo, jak kdo na tom je,“ dodal Dreiseitl.
Doubravka – Sokolov B 0:1
Branka: 14. Čertík (PK). Poločas: 0:1. FK Baník Sokolov B: Bobok - Kaplan (46. Nápravník), Studík (65. Hemzáček), Hucl, Vašata (35. Krupička) - Ferko (75. Kratochvíl), Bereczký (46. Bastl), Pleva (75. Bereczký), Kratochvíl (46. Doležal) - Dejmek (60. Čertík), Čertík (30. Áč).