Svěřenci Jiřího Dreiseitla se od 17 hodin představí na půdě posledního Rakovníku.
„Podle mého to bude jeden z nejhorších zápasů. Oni mají jeden bod a budou se snažit odlepit od dna tabulky. Naším cílem je minimálně jeden bod si přivézt domů,“ začal přibližovat kouč Dreiseitl nedělní duel.

Po zdravotní stránce je celé mužstvo v pořádku. „Tím, jak dostal Čertík červenou kartu v Brozanech, měl čas doléčit si pochroumaný kotník. Hucl si také stačil doléčit koleno a Duben se také zapojil do přípravy, takže nikdo nám momentálně nemarodí. Jedině snad co se týče Dubna, tak ten do sestavy nezasáhne. Bude připraven pouze na lavičce,“ pokračoval Dreiseitl.

Juniorka bude v utkání vycházet ze zajištěné obrany. „Chtěl bych navázat na hru, kterou jsme praktikovali v Brozanech. To znamená vycházet z obranného bloku, presovat a po zisku míče směrovat rychlé kolmice na útočníky. Další naší zbraní budou brejky a standardní situace. Pokud se bude o výsledku rozhodovat jenom na hřišti a ne mimo něj, tak si myslím, že dokážeme nějakým způsobem uspět,“ doplnil.
I v tomto zápase se trenér Dreiseitl může opřít o hráče prvního mužstva. „Áčko hraje dopoledne s Mostem a my do Rakovníku odjíždíme až ve 14 hodin. Budeme mít čas dojít si na oběd a domluvit se se Standou Purkartem, koho si půjčíme. Služeb někoho z hráčů určitě v Rakovníku využijeme,“ dodal.