Hráči Sokolova vstoupili do utkání velmi dobře. Soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili, ba naopak, vytvářeli si brankové příležitosti. První brzdný okamžik přišel pro baníkovce ve 36. minutě, kdy odměnili Čertíka za povzbuzení jeho parťáka z útočné linie Komberce červenou stopkou.

Laik se divil a odborník při tomto rozhodnutí rozhodčích duelu jen žasl. Sokolov však nesložil zbraně a bojoval. Ve 40. minutě se zaslouženě ujal vedení, když Komberec přinutil svým napadáním domácí ke špatné rozehrávce. Sokolovský hráč se pak zmocnil míče a po individuální akci prostřelil domácího brankáře.

I po změně stran tvrdili fotbalovou muziku baníkovci. V 53. minutě pak přidal svůj druhý gól v utkání sokolovský štírek Komberec.
Na to dokázali hráči Brozan brankově odpovědět, když se ve 64. minutě blýskl excelentní střelou z osmadvaceti metrů Umar. Pak už na řadu přišli páni v černém, kteří každý dotyk sokolovských hráčů s protihráči označovali jako faul.

Po jedné ze standardních situací pak domácí vyrovnali, zasloužil se o to v 77. minutě Veleba. Brozany pak chtěly strhnout misky vah na svou stranu, ale už jim nepomohlo ani devítiminutové nastavení.

Brozany – Sokolov B 2:2

Branky: 64. Umar, 77. Veleba – 40. a 53. Komberec. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Haltuf. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (36. Čertík). Diváci: 295.
Sokolov B: Dvořák – Nápravník, Studík, Hucl, Vašata – Ferko (90. Bastl), Prchal (90. Bereczký), Pleva, Kratochvíl – Komberec (88. Áč), Čertík). Trenér: Jiří Dreiseitl.