PÁTEK v 16 hodin
OPMŽ: Rotava – Krajková, Lomnice (Cvrk).

SOBOTA v 17 hodin

Liga žáků:
FK Baník Sokolov – Mladá Boleslav (10 a 11.45 – Hodač, Vejvoda, Hrnčál).
Divize žáků:
FK Baník Sokolov B – Junior Praha (13 a 14.45 – Melničuk, Svatík, Šmat).
Krajský přebor:
Baník Vintířov – Jiskra Aš (Janeček, Hodač, Šifalda), Nové Sedlo – Loko K. Vary (Svatík, Šmat, Melničuk)
I. A třída:
SKF Kraslice – Baník Bukovany (Štěrba V., Nehasil, Ornet), Spartak Horní Slavkov – FC Cheb (Henych, Kroupa, Chval), OSS Lomnice – Olympie Březová (15.00 – Hrnčál, Vejvoda, Bubanec
I. B třída:
Sokol Kaceřov – Dalovice (10.30 – Francúz, Balhar), Slavoj SEF Kynšperk – Útvina (15.00 – Kozák, Vaněček), FK Loket – Sedlec (Buzna, Hotěk, Valíček).
Krajský přebor dorostu:
FK Baník Sokolov B – Viktoria M. Lázně (Treml), Spartak Chodov – FK Union Cheb (10.00 – Berka).
Krajská soutěž dorostu:
Olympie Březová – 1.FC K. Vary C (10.00 – Hrabovský), Slavoj SEF Kynšperk – Vojkovice (12.00 – Kobielský ml.), FK Loket – Slavoj Bečov (10.00 – Aubrecht), Baník Habartov – Sokol Citice (15.00 – Dokulil), Baník Vintířov – FC Cheb (10.00 – Vasilko), OSS Lomnice – Luby (10.00 – Krejčí).
Krajská soutěž žáků:
FK Loket – Sokol Drmoul (14.30 – Hotěk).
Krajský přebor přípravek:
FK Baník Sokolov – 1.FC K. Vary, Sokolov B (u sp.haly; 13.00 – Buzna).
Okresní přebor:
FK Jindřichovice – 1. FC Vřesová, Baník Svatava – OSS Lomnice B (Stodola), Dynamo Krajková – BU N. Sedlo B, Baník Krásno – Baník Kr. Poříčí B (Šuma), SK D. Rychnov B – Olympie Březová B (16.00 – Strmiska).
Okresní přebor žáků:
SKF Kraslice – Sokol Citice (14.00 – Fridrich), Baník Svatava – OSS Lomnice (14.30 hodin – Stodola), Dynamo Krajková – Baník Bukovany (14.30 – Sliacký), BU N. Sedlo - – Březová (14.00 – Cvrk).
Okresní přebor přípravek:
Baník Vintířov – Baník Bukovany, H. Slavkov (13.00 – Hányš), Baník Kr. Poříčí – Slavoj SEF Kynšperk, OSS Lomnice (10.00 – Cvrk), Baník Svatava – Olympie Březová, D. Rychnov (10.00 – Stodola).

NEDĚLE v 17 hodin

Krajský přebor:
Baník Habartov – Viktorie Mariánské Lázně (14.00 – Bacík, Šifalda, Janeček).
I. A třída:
SK Dolní Rychnov – Rotas Rotava (Vejvoda, Šmat, Kobielský).
Krajský přebor dorostu:
Baník Kr. Poříčí – 1. FC K. Vary B (10.00 – Vaněček).
Krajská soutěž dorostu:
SK Dolní Rychnov – Teplá (13.30 – Aubrecht).
Krajský přebor žáků:
Spartak Chodov – FK Union Cheb (10 a 11.45 – Hotěk)
Krajský přebor přípravek:
FK Baník Sokolov – Tachov, 1.FC K. Vary (u sp.haly; 13.00 – Kozák).
Okresní přebor:
Spartak H. Slavkov B – SK Oloví (14.00 – Hányš).
Okresní soutěž:
Staré Sedlo – Sokol Chlum (15.00 – Stodola), FK Loket B – Krásno B (10.30 – Melničuk).
Okresní přebor žáků:
Kynšperk – Kr. Poříčí (10.00 – Šmat), D. Rychnov – Rotava (10.00 – Stodola).
Okresní přebor přípravek:
N. Sedlo – Habartov, Krajková (14.00 – Sliacký).