Solidní výchozí pozici k zisku tří bodů má Nové Sedlo, které přivítá karlovarskou Lokomotivu. Královské Poříčí a Habartov nečeká vůbec jednoduchá úloha, když nastoupí proti třetímu, respektive druhému celku „kraje“. Naopak nováček a dosavadní překvapení soutěže Sokol Citice se představí v utkání kola na hřišti prozatím suverénních Františkových Lázní.

Františkovy Lázně (1. místo) – Sokol Citice (5.), sobota – 17:00 hodin. Bilance hovoří jasně. Domácí „kohouti“ mají na svém kontě čtyři vítězné zápasy a jedinou inkasovanou branku. Naproti tomu konto soupeře již Františkolázeňští zatížili šestnácti góly, a jsou tak zatím zcela po právu v čele soutěže. Ale pozor. Citičtí se představili na hřištích soupeřů prozatím dvakrát a z Aše i z Jáchymova se vraceli s plným bodovým ziskem. Podaří se jim bodovat venku i do třetice, nebo domácí potvrdí svou suverenitu v čele soutěže?

Baník Vintířov (7.) – Jiskra Aš (9.), sobota – 17:00 hodin.
Vintířovskému Baníku se prozatím nedaří na hřištích soupeřů, v domácím prostředí je však stoprocentní. Jiskra Aš odehrála v letošním ročníku krajského přeboru pouze jedno utkání venku, na to však její hráči určitě nevzpomínají v dobrém. Na hřišti ve Františkových Lázních vyfasovali rovnou šest branek. Budou ve Vintířově úspěšnější, nebo domácí znovu využijí své menší hřiště?

Baník Union Nové Sedlo (14.) – Lokomotiva Karlovy Vary (11.), sobota – 17:00 hodin.
Soupeře dělí v tabulce tři příčky, ale také pouze jediný bod. Domácí Baník má na svém kontě zatím dvě remízy a dvě prohry. Doposud však Novosedelští nastupovali proti silným celkům, Vintířovu, Mariánským Lázním, Chebu. Teď je čeká přijatelnější soupeř. „Lokáda“ na tom byla před posledním kolem ještě hůře než Nové Sedlo. V tabulce měli fotbalisté z Růžového Vrchu nula bodů a jediná vstřelená branka rozhodně nebyla důvodem k optimismu. V posledním utkání však doma Karlovaráci zabrali a porazili Vintířov 3:0. Budou pokračovat v nastaveném kurzu i v Novém Sedle, nebo se naopak prosadí domácí a připíší si první výhru v letošní sezóně?

Jiskra Hazlov (3.) – Baník Kr. Poříčí (15.), sobota – 10:30 hodin.
Série tří vítězných zápasů v řadě skončila pro Hazlovské v minulém kole na hřišti v Mariánských Lázních, kde prohráli 4:0. Před sezonou posílený poříčský Baník naproti tomu stále tápe. Ze čtyř utkání vydolovali jeho fotbalisté pouhé dva body za dvě domácí remízy, s Toužimí a Novým Sedlem. Na venkovních kolbištích byli zatím baníkovci bezzubí. Branku nevstřelili žádnou, ve Františkových Lázních jich ale inkasovali pět, ve Vintířově potom tři. Vzchopí se konečně na hřišti Hazlova?

Baník Habartov (16.) – Viktorie Mariánské Lázně (2.), neděle – 14:00 hodin.
Svěřenci trenéra Zemana se po úvodní porážce v Toužimi znovu rozjeli. Postupně přejeli Vintířov, Nové Sedlo a Hazlov. Naproti tomu domácí Baník na svůj premiérový bod v krajském přeboru stále čeká. Habartovští, kromě domácího propadáku s chebským Unionem (0:8), prohrávali vždy pouze o gól, dokonce třikrát stejným skóre 2:1. Proti rozjetému soupeři z Mariánských Lázní to znovu nebudou mít lehké. Zatím ale nemusí panikařit, zápasy pravdy mají stále ještě před sebou. Navíc každé utkání začíná za stavu 0:0 a před domácími fanoušky nebudou v neděli bez šance.