TJ Jáchymov (11. místo) – Sokol Citice (8. místo), sobota od 15 hodin.
Jako první se zapojí do víkendových bojů fotbalisté Sokolu Citice, kteří zamíří do Jáchymova. Oba soupeři mají prozatím na svém kontě tři body za jednu výhru a jednu prohru. Jáchymovu se na domácím hřišti podařilo v prvním kole pokořit karlovarskou Lokomotivu 1:0, poté si dojel pro výprask do Aše (5:1). Citičtí si naopak z Aše přivezli výhru 1:0, ale kvůli nepovedenému prvnímu poločasu, ve kterém čtyřikrát inkasovali, nestačili nakonec v domácím prostředí na Ostrov (4:5).

Baník Vintířov (7. místo) – Baník Královské Poříčí (14. místo), sobota od 17 hodin.
Derby zápas se odehraje ve Vintířově. Domácí Baník v prvním kole na vlastním trávníku nedal příliš šancí Staré Roli (5:2), na hřišti silných Mariánských Lázní potom držel s domácí jedenáctkou dlouho krok, i když nakonec prohrál (3:1). Před sezónou posílenému Královskému Poříčí nevyšel úvod soutěže ve Františkových Lázních (5:0), ale v domácím prostředí proti exdivizní Toužimi prokázalo mužstvo svou sílu, i když nakonec vydolovalo z duelu pouze bod (1:1).

Baník Union Nové Sedlo (13. místo) – Viktoria Mariánské Lázně (9. místo), sobota od 17 hodin.
Jediný bod mají na svém kontě prozatím fotbalisté Nového Sedla. Ten vybojovali až v nastaveném čase v domácím utkání proti Unionu Cheb, poté si dojeli pro vysokou porážku do Staré Role (5:1). Ani v jednom zápase však baníkovci nepropadli a v domácím prostředí silné Mariánské Lázně určitě řádně potrápí. Ambiciózní tým Viktorie podlehl v prvním kole v Toužimi 4:1, ve druhém kole si poradil v domácím prostředí s Vintířovem 3:1.

Baník Habartov (15. místo) – FK Union Cheb (12. místo), neděle od 14 hodin.
Nováček z Habartova na svůj první bod v soutěži stále čeká. Oba své první zápasy, doma s Ostrovem i na hřišti Chyše, baníkovci prohráli shodně 2:1. Teď je čeká znovu domácí zápas, tentokrát přivítají nevyzpytatelný Union Cheb, kterému se prozatím příliš výsledkově nedaří. Na svém kontě mají Chebští jediný bod, ale nutno podotknout, že o výhru v Novém Sedle i remízu doma s Hazlovem přišli vždy až v nastaveném čase