Druhý duel „kraje“ se odehraje v Královském Poříčí, kde je na programu hornické derby dvou posledních celků tabulky. Fotbalisté Nového Sedla a Vintířova zamíří na hřiště svých soupeřů.

Sokol Citice (4. místo) – FK Union Cheb (11. místo), sobota – 10.30 hodin.
Nováček soutěže si vyšlápl v minulém kole na lídra soutěže z Františkových Lázní, a to dokonce na jeho hřišti. Venku jsou tak zatím Citičtí stoprocentní, doma zaznamenali jednu výhru a jednu porážku. Teď je čeká Union Cheb. Ten v minulém kole pauzíroval. Domácí souboj s Ostrovem si Chebští odložili. V tabulce má Union ze čtyř zápasů pět bodů, ty všechny ale získal na hřištích soupeřů. Venku ve třech utkáních tedy ještě neodešli hráči Chebu poraženi. Uzmou body i tentokrát, nebo využijí domácí Citice výhody svého menšího hřiště?

Baník Královské Poříčí (15.) – Baník Habartov (16.), sobota – 17.00 hodin.
Pikantní duel čeká znovu Královské Poříčí. Derby dvou Baníků a dvou posledních celků soutěže. Za očekáváním zůstávají zejména domácí fotbalisté. Dva získané body za dvě remízy v domácím prostředí nejsou mnoho. Navíc fotbalisté Královského Poříčí vstřelili v pěti dosavadních utkáních jedinou branku!, tragická je však zatím především bilance na hřištích soupeřů. Nováček z Habartova naproti tomu bojuje, ale na body proti silným soupeřům zatím nedosáhl. Jednou utrpěl debakl 0:8 v domácím prostředí s chebským Unionem, v ostatních duelech jeho hráči odešli vždy poraženi o jedinou branku. Získají Habartovští první body v přeboru, nebo se prosadí domácí a připíší si první výhru v letošní sezoně?

Jiskra Aš (10.) – BU Nové Sedlo (14.), sobota – 17.00 hodin. Po domácí porážce s karlovarskou Lokomotivou odcestují fotbalisté Nového Sedla k utkání do Aše. Pro Jiskru to bude v domácím prostředí již čtvrté utkání. Na vlastním hřišti si její fotbalisté poradili s Jáchymovem a Toužimí, naopak nestačili na Citice. V posledním kole prohráli ve Vintířově 5:2. Novosedelští hráli prozatím venku dvě utkání. Ve Staré Roli drželi dlouho vyrovnaný stav, nakonec si odvezli porážku 5:1. Z derby zápasu v Královském Poříčí si přivezli bod za bezbrankovou remízu. Podaří se jim překvapit v Ašském výběžku?

TJ Jáchymov (13.) – Baník Vintířov (7.), sobota – 15.00 hodin.
Vintířovští zamíří po domácí výhře nad Aší 5:2 na trávník „horalů“ z Jáchymova. Z venku se zatím baníkovci vraceli dvakrát s prázdnou, prohráli v Mariánských Lázních i v Karlových Varech na hřišti „Lokády“. Naproti tomu Jáchymovští mají po pěti odehraných kolech tři body za výhru v 1. kole právě na domácím hřišti s Lokomotivou Karlovy Vary. Protrhne Vintířov nepříznivou bilanci na hřištích soupeřů, nebo si Jáchymov připíše další body do tabulky kraje?