BU NOVÉ SEDLO - VIKTORIA M. LÁZNĚ 1:4
poločas: 1:1

Domácí Baník začal tradičně aktivně, a dlouho se tak hrál velmi svižný a bojovný fotbal. V první dvacetiminutovce zamířily mezi tyče pouze dvě střely. Obě na domácí branku z nařízených přímých kopů, ale s přízemními střelami kolem zdi si gólman Kocourek bez problémů poradil. Ve 21. minutě přišel gólový úder Nového Sedla. Kapitán Hejl nacentroval míč do vápna, jeho úmysl dobře přečetl domácí kanonýr Burda a v běhu hlavou poslal domácí nekompromisně do vedení – 1:0.

Ve 33. minutě bylo ale srovnáno. Tentokrát centr do domácí šestnáctky zužitkoval Kafka, který míč nadvakrát propasíroval do sítě Baníku – 1:1. Hned vzápětí mohl zvýšit mariánskolázeňský Chval. Útočník Viktorie se ocitl zcela osamocen před domácí brankou, naděje Nového Sedla však zachránil včasným vyběhnutím gólman Kocourek, který perfektním zákrokem zneškodnil obrovskou šanci hostí.
Ve druhém poločase mohl znovu poslat do vedení domácí výběr kanonýr Burda. Jeho první střela mu však nesedla, s jeho druhou příležitostí si poradil brankář Šmejkal. Potvrdilo se pravidlo nedáš – dostaneš. V 58. minutě tak strhl vítězství na hostující stranu znovu Kafka, který zužitkoval centr Drahoráda – 1:2.

Domácí tým branka řádně zaskočila, výsledkem byl za necelé tři minuty další míč v jejich síti po umístěné střele Chvala – 1:3. Ten sice zvýšil vedení hostů, ale zároveň poskytl domácím šanci na zvrat. Po vstřelené brance zamířil mimo hrací plochu mezi hrstku hostujících příznivců oslavovat svůj gólový zásah a hlavní rozhodčí Kobielský musel jeho „výstup“ ocenit kartou. Jelikož byla v pořadí již druhá, Chval putoval předčasně pod sprchy.
Domácím se tak naskytla půlhodinová výhoda jednoho muže v poli. Novosedelská lavička na to zareagovala posílením ofenzivy. Během deseti minut na hřiště putovali Schildbach, Kovařík a Macák. Zpočátku si domácí vytvořili tlak, ale z několika dobrých příležitostí se jim branku nepodařilo vstřelit. Naopak hosté začali hrozit protiútoky do otevřené domácí obrany. V 86. minutě jeden takový proměnil Drahorád a stanovil tak konečný účet zápasu – 1:4.

Branky: Burda – Kafka 2, Chval, Drahorád.
Rozhodčí: Kobielský – Svatík, Cvrk. ŽK 2:2, ČK 0:1.

BU Nové Sedlo: Kocourek – R. Müller, Kubelka, Hányš, M. Müller, Machulka (70. Macák), Hejl, Rubáš, Nerad (63. Schildbach), Farkaš (67. Kovařík), Burda. Trenér: St. Suchý.
Mar. Lázně: Šmejkal – Hadač, Kovář, Dvořák, Jakubík, Drahorád, Zeman (89. Švejda), Ščasnár, Semančík, Kafka, Chval. Trenér: Zeman.