Fotbalová divize? Víkendový zisk sedmi bodů

Karlovarský kraj – V součtu sedm bodů si o víkendu připsali fotbalisté divizních celků v Karlovarském kraji.

13.5.2018

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

Karlovarská Slavia vyhrála v Dobříši 4:1, Olympie Březová doma smázla Jankov 4:0 a Viktoria Mariánské Lázně podlehla Hořovicku na jeho hřišti po remíze 2:2 až v pokutových kopech.

Na to, že se dva celky představily na hřišti soupeře, je zisk sedmi bodů velice slušný počinek.

První výhru zařídili v sobotu sešívaní. Dobříš kladla odpor pouze v prvním poločase, který prohrála 1:0. Druhých pětačtyřicet minut domácí otevřeli hru a svěřenci trenéra Karla Tichoty je za to dokázali potrestat třemi brankami.

„Jak s vývojem, tak i s výsledkem utkání jsme spokojení. Byli jsme lepší a mohli jsme vyhrát i větším rozdílem. V prvním poločase jsme měli šance, které jsme zahodili. Maňak trefil tyčku,“ začal popisovat utkání varský trenér Karel Tichota a přidal: „Když jsme v 71. minutě dali na 2:0, tak jsem si myslel, že už je rozhodnuto. Jenomže domácí snížili a byli hodně nepříjemní. Utkání jsme rozhodli až v samotném závěru dalšími dvěma brankami,“ dodal kouč Slavie.

Tři body vybojovala i Olympie Březová, když doma i díky dvěma brankám Davida Vaněčka porazila Jankov 4:0.

„V utkání jsme jasně dominovali. Ukázal to už první poločas, který jsme vyhráli 3:0. Jankov ale nepřijel předem odevzdaný. Naopak. Hrál o záchranu a na začátku druhého poločasu byl velice nepříjemný. Přidali jsme čtvrtý gól a opět jsme v utkání dominovali,“ řekl k utkání trenér Olympie Petr Peterka.

Bod si připsala i Viktoria Mariánské Lázně, když podlehla Hořovicku až po penaltách.

„Z mého pohledu je to málo. Ano, před zápasem bych bodík bral, ale vzhledem k jeho vývoji jsem zklamaný. Nemohu si pomoci,“ ohlížel se za duelem Viktorie trenér Stanislav Purkart a přidal: „Ve druhém poločase jsme domácím nic nedovolili. Rozhodčí nám neuznal dvě branky a měli jsme podstatně i více ze hry. Navíc jsme měli i lépe rozehrané pokutové kopy, které jsme ale nedotáhli do konce.“

Fortuna divize A, 25. kolo

Hořovicko – Viktoria ML 3:2 (2:1) pk: 6:5. Branky: 10. a 31. Doležal – 14. Nedbalý, 73. Štěpán. Rozhodčí: Průcha – Tesař, Šafránková. ŽK: 1:1. Diváci: 150. M. Lázně: Jacko-Lysák – Denk, Kravar, Pěček (62. Lattisch), Sadílek (77. Dubský), Drahorád, Nedbalý, Lopata (69. Cinkanič), Štěpán, Grambal, Lukáš. Trenér: Purkart.
Dobříš – Slavia KV 1:4 (0:1). Branky: 75. Matějka – 26. Krlička, 71. a 90. Geňo, 82. Kalina. Rozhodčí: Cichra – Machýček, Štefan. ŽK: 3:0. Diváci: 250. K. Vary: Strnad (60. Chára) – Kořistka, Samek, Pěkný, Kalina (90. Jovičič), Krlička, Vokáč (75. Hudec), Novotný, Maňák, Mestl, Geňo. Trenér: Tichota.
Olympie Březová – Jankov 4:0 (3:0). Branky: 9. Kratochvíl, 22. Bereczký, 38. a 65. Vaněček (první pk). Rozhodčí: Opočenský – Ulrich, Váňa. ŽK: 0:1. Diváci: 230. Březová: T. Martinec – D. Peterka (69. Burkyt), Veselovský, Horvát, Neudert, P. Peterka (46. Štěrba), Kašpar (59. Šellong), Bereczký, Kratochvíl (84. Domin), D. Martinec, Vaněček. Trenér: P. Peterka st.
Další výsledky: Doubravka – Přeštice 0:1, Malše Roudné – Aritma Praha 2:1 pk 7:6, Soběslav – SK Rakovník 4:0, Č. Krumlov – Klatovy 2:1, Petřín Plzeň – Sedlčany 1:2 pk 2:4.

SERVIS

Obchod - Obchod Nákupčí 20 000 Kč Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) Office Product manager. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - e-mailem p. Tomáš Janura, e-mail: info@hitte.cz (tel.: 776 313 222), , Požadujeme:, - jazykové vybavení - 2 světové jazyky AJ, RJ slovem (plynně) i písmem, - praxe v oblasti výroby a prodeje topení, - praxe v oblasti IT, výroba, vedení, údržba a servis webových stránek, SQL, SAP, , Místo výkonu práce: Dvořákova 2, Lomice Týn. Pracoviště: Hitte s.r.o., Dvořákova, č.p. 2, 356 01 Sokolov 1. Informace: Tomáš Janura, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Manipulační dělník 13 400 Kč Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) Řidič, manipulační pracovník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky 352 350 518, 352 350 510 denně od 7:00 do 13:00 paní Fialová Marta, pan Liba Pavel, - osobně: Kraslice, B. Smetany 1962, denně od 6:00 do 14:00, , Upřesňující informace: , - vhodné pro uchazeče z Kraslic a blízkého okolí, , Změstnanecké výhody:, - stravenky, , Místo výkonu práce: Kraslice. Pracoviště: Uniform - accessoires bohemia, s.r.o., B. Smetany, č.p. 1962, 358 01 Kraslice. Informace: Marta Fialová, +420 352 350 518. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 24 000 Kč Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) SEŘIZOVAČ - MECHANIK STROJAŘ PLETACÍCH TEXTILNÍCH. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky 608 270 763 p. Walterová, - e-mailem: m.walterova@lasting.eu, , Upřesňující informace:, - přijmeme do pletací dílny seřizovače mechaniky pletacích textilních, strojů - maloprůměrové středněprůměrové, - požadujeme minimálně vyučené v oboru mechanik seřizovač textilních pletacích strojů , nebo vyučení v oboru technickém (výhodou textilním) nebo doložení předchozí , praxe na plet. strojích., - technicky zdatné a učenlivé do rozvíjející firmy se zaměřením na výrobu funkčního prádla, a ponožek pro sport, , Požadujeme zodpovědné spolehlivé pracovité zaměstnance., , Pracovní úvazek 37,5 hod. týdně, , Zaměstnanecké výhody:, - expandující perspektivní firma vyvážející výrobky do zahraničí, 40 - 50 zaměstnaců, s 25 lety na trhu , jistota sociáních plateb , příjemné prostředí, , Místo výkonu práce: Mánesova č.p. 1770, 356 01 Sokolov 1. Pracoviště: Lasting sport s.r.o., Mánesova, č.p. 1770, 356 01 Sokolov 1. Informace: Marta Walterová, +420 352 628 313,608 270 763. Obchod - Obchod Nákupčí 20 000 Kč Specialisté v oblasti prodeje a nákupu farmaceutických produktů Výdejce a prodejce zdravotní techniky. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky na tel.: 602 288 705 KDYKOLIV, - e- mailem: zp.veronika@seznam.cz, , Upřesňující informace: , - farmaceutický asistent, , Místo výkonu práce Sokolov. Pracoviště: Veronika adámková 003, Rokycanova, č.p. 2020, 356 01 Sokolov 1. Informace: Veronika Adámková, .