Překvapení posledního kola krajského přeboru se odehrálo v Novém Sedle, kde se v derby představil Spartak Chodov. Domácí byli podle postavení v tabulce favoritem, ale chodovská jedenáctka zabojovala a nakonec si připsala na svůj účet tři body. Pod vítězství Spartaku se dvěma brankami podepsal Lukáš Kočí. Další gól přidal Daniel Podolník.

Za domácí se do listiny zapsal Bedřich Rychna.

Jakub Kurtin bude zřejmě muset něco zaplatit do klubové pokladničky FK Nejdek. Jeho tým podle předpokladů porazil Slavoj Kynšperk hladce 14:1 a právě Kuba Kurtin vstřelil soupeři pět branek.

Jedenáctka Sokola Citice ve druhém poločase mohutně stahovala náskok FC Cheb, který si hosté vypracovali v prvních pětačtyřiceti minutách, ale nakonec to na body nestačilo. Kontaktní branka Zdeňka Sopra v 81. minutě sice dala domácím ještě naději, ale gólman Klier již nekapituloval.

Možná hladké vítězství a daleko větší brankový příděl očekávali příznivci Olympie Březová v duelu s Hvězdou Cheb. Parta pod vedením trenéra Radka Čížka ale podala velice sympatický výkon, ale na body to stejně nestačilo. Olympie výhrou 3:1 potvrdila roli favorita.

Celky Lomnice a Baníku Královské Poříčí se nakonec rozešly smírně. Bonusový bod po penaltách nakonec získali domácí. A remíza byla i v duelu Lokomotivy s Mariánskými Lázněmi. Tady brali bonusový bod naopak hostující hráči.