FK Union Cheb - Baník Kr. Poříčí 3:1
po poločase 2:1

Domácí Union se dostal do vedení již ve 2. minutě, po rozehraném trestném kopu Řezáčem se odražený míč dostal ke Klepáčkovi a ten jej z hranice velkého vápna vrátil do prázdné branky – 1:0. Ve výskoku s Těšínským se zranil hostující brankář. Po čtyřminutovém přerušení z důvodu ošetřování hostujícího gólmana se do šance dostali hosté, jmenovitě Jakub Jelínek, který z pravé strany trefil břevno domácí branky.

Baníkovci měli i další příležitost, ale střelu Roberta Jelínka Buřič chytil. Poté domácí Aleksič zbytečně fauloval na hranici velkého vápna. Přímý kop Jakuba Jelínka kolem zdi znamenal vyrovnání stavu utkání na 1:1. Ve 32. minutě chebský Řezáč obešel zprava obranu Poříčí, přihrál pod sebe Šebestovi, jehož střela skončila nad břevnem hostující branky.

Ve 41. minutě se dostali ke slovu znovu hosté. Přímý kop rozehrál Reitmeier na Dufka, ale jeho střela těsně minula levou tyčku domácí branky. Poté měli stejnou možnost domácí. Jejich přímý kop rozehrál Řezáč, odražený míč se od obrany dostal k Dobešovi, jehož prudkou ránu hostující brankář vyboxoval zpět do pole.

V první minutě nastavení se prosadil hlavou kapitán Unionu Šebesta a poslal domácí opět do vedení – 2:1. Pak se v dobré pozici ocitl s přehledem hrající Těšínský, ale mířil vedle.

Ve 46. minutě po faulu na Pavla Těšínského byl nařízen pokutový kop, který s jistotou proměnil Dobeš - 3:1. Ve 49. minutě byl v dobré pozici Jakub Jelínek, jeho střela minula Buřičovu pravou tyč. V nastavení po faulu Žahourka měl poslední příležitost zkorigovat výsledek utkání hostující Dubaj, ale jeho střela šla mimo domácí branku.

Branky: 2. Klepáček, 45. Šebesta, 46. Dobeš (PK) - 22. J. Jelínek
FK Union Cheb 2001: Buřič - Rolník T., Aleksič, Rolník A., Klepáček (82. Žahourek) - Řezáč (69. Volf), Šebesta, Dobeš, Alexa - Hudeček (62. Černý), Těšínský. Připraveni na střídání: Valenta, Sinkule. Trenér: Miroslav Šebesta a Petar Aleksič
Baník Královské Poříčí: Dvořák (14. Dufek) - Verner, Phung Viet Hung Tomáš (78. Harčár), Prchal (68. Dubaj), Jelínek J., Jelínek R., Dufek, Maxa, Vévoda, Hanzlíček, Reitmeier. Trenér: Miroslav Buják.
Rozhodčí: Balhar – Šmat, Chrástecký, delegát ČMFS: Miroslav Tomášek. Diváci: 70.