Přestože obě mužstva hrála na vítězství, ani jednomu celku se nepodařilo bodovou mizérii protrhnout. Spokojenější tak mohou být v Novém Sedle, přece jen si přivážejí bod z venku.

BANÍK KR. POŘÍČÍ - BU NOVÉ SEDLO 0:0

Oba soupeři začali utkání koncentrovaně. První střelu na branku viděli diváci až v 11. minutě. Bombu z 35 metrů musel gólman Nového Sedla přistrčit nad břevno. Novosedelský brankář zaslouží pochvalu nejen za povedený zákrok, ale také za přiznání se k teči.

Hosté zahrozili o chvíli později, ale jejich závar zakončil Macák střelou mimo branku. Dál se hrálo vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích, kteří se těžko prosazovali proti dobré obraně hostí. Pokud si nějaké šance vypracovali, nedokázali je proměnit. Ve 23. minutě prošel po pravé straně domácí Maxa, jeho přihrávka našla v ve vápně Daniela Dufka, ale ten střelou z první poslal míč nad branku Kocourka. Stejný hráč zahodil ve 30. minutě hry stejným způsobem i přihrávku Rajchrta. Neujala se ani další šance hostí na druhé straně, a tak se šlo do šaten za bezbrankového stavu.

Domácí Baník nastoupil do druhé půle hodně zostra. Již po půlminutě hry se probil po pravé straně znovu Maxa a jeho zblokovaná střela skončila na tyči hostující branky. Po další minutě napálil míč na novosedelskou branku nový muž na hřišti Hanzlíček, ale jeho střela se otřela jen o břevno. Poté hosté hru srovnali a také oni se začali tlačit do útoku.

Další šance domácích přišla v 15. minutě, paradoxně v situaci, kdy hráli pouze v deseti při zranění Daniela Dufka. Maxovu přihrávku tentokrát zahodil střelou zcela mimo tyče Rajchrt.

Po další čtvrthodině hry putoval kvůli zranění ze hřiště další hráč, tentokrát hostující Koudele. „Nová krev“ v dresu Nového Sedla Kovařík spolu s Farkašem, který přišel na hřiště chvíli předtím, přinesli další oživení a byli to hosté, kdo mohl v závěru rozhodnout utkání.

Ve 35. minutě prosvištěla tečovaná střela z levé strany domácím pokutovým územím a těsně minula branku, stejně jakoKubelkova hlavička po následném rohu. V samém závěru se po dlouhém nákopu tlačil do šance hostující kanonýr Burda, obstřelil brankáře, ale jeho lehká střela skončila těsně mimo domácí tyče.
Utkání tak skončilo zřejmě spravedlivou remízou. Střelci z několika šancí nic nevytěžili.