Baník Krásno B – BU Nové Sedlo B 4:2 (1:1). Krásenské béčko zaznamenalo teprve svou druhou výhru v soutěži. Tentokrát si vyšláplo rovnou na vedoucí tým soutěže z Nového Sedla. Branky: Kříž, J. Poplštein, P. Poplštejn, Urbánek – Hajdu, Varga. Překvapení kola sledovalo 25 diváků. Utkání řídil rozhodčí Hányš, který se obešel bez udělování žlutých karet.

SK Oloví – Sokol Chlum Svaté Maří 6:2 (3:0). Domácí rozhodli o své výhře již v prvním poločase, kdy si vybudovali tříbrankový náskok. Střelecky se dařilo Valachovi, který dopravil míč do soupeřovy branky hned třikrát, dvě trefy připojil Filandr, jednu branku si hosté vstřelili sami. Za Chlum skóroval dvakrát Krajčík. Rozhodčí Vošmik řídil utkání před 35 diváky. Na straně hostí udělil jednu žlutou kartu.

1.FC Vřesová – Sokol Šindelová. 3:2 (3:1). Také Vřesová si vybudovala již v prvním poločase slibný náskok po dvou brankách Ferka a jedné Tatara. Za hosty odpověděl v první půli brankou Studeník, který po přestávce připojil další branku, ale na kýžený bod již hosté nedosáhli. Utkání řídil rozhodčí Stodola, který udělil domácím tři žluté karty, hosty napomenul dvakrát. Zápas sledovalo 30 diváků.

SK Dolní Rychnov B – Sokol Kaceřov 1:1 (0:0). Branky: Reichmann – Lisý. Rozhodčí: Adamec, ŽK 2:1, ČK 0:1. Diváci: 30. Reportáž ze zápasu čtěte v zítřejším vydání Sokolovského deníku.

Spartak H. Slavkov B – Dynamo Krajková 7:1 (3:1). O vysokou výhru domácího celku se svými brankami zasloužili Bajer (2x), Drobný, Jonáš, Křemen, Putera, Sipl. Za hosty zaznamenal čestný úspěch Hereit. Sudí Hányš se před 30 diváky obešel bez udělování žlutých karet.

FK Jindřichovice – Baník Svatava 0:3 (0:3). Svatavský Baník pokračuje ve vítězné sérii, tentokrát si dojel pro výhru do Jindřichovic. Všechny tři branky hostí zazaznamenal Lídl. Rozhodčí Adamec udělil jednu červenou kartu na domácí straně. Utkání se hrálo před 50 diváky.

Baník Královské Poříčí B – Baník Krásno 4:0 (1:0). Domácí baníkovci se proti svému jmenovci z Krásna ujali v prvním poločase jednobrankového vedení. Po přestávce si pojistili výhru dalšími třemi gólovými trefami. Branky: Friml 2, Thiele, Zinner. Rozhodčí: Stodola. ŽK 1:0. Diváci: 30.

Olympie Březová B – OSS Lomnice B 5:1 (2:0). Utkání, ve kterém „řádil“ domácí střelec Büchner, jenž nasázel Lomnickým hned čtyři branky, bylo předehráno již ve středu. Jednu branku Olympie připojil Hulák, za hosty korigoval Štěpanovský. Hráno bez karet před 60 diváky. Zápas řídil jako hlavní rozhodčí Stodola.