Starší dorost

Meteor B – Sokolov 0:3
Hosté šli do vedení na půdě rezervy Meteoru ve 31. minutě, kdy se po příhře Krupičky střelecky prosadil Kouba. Další dvě branky pak Sokolov vstřelil soupeři až po změně stran. V 65. minutě potrestal faul na Oláha, ze značky pokutového kopu Berezcký. V 86. minutě pak přidal svou druhou branku v utkání Bereczký, který využil milimetrové přihrávky z kopaček Macháčka.

„Od začátku utkání jsme si udržovali herní převahu, ale naše akce končily před pokutovým územím domácích, nedokázali jsme i přes slibně se rozvíjející akce adresovat přesnou finální přihrávku. Nakonec jsme však přeci jen otevřeně hrajícímu soupeři do poločasu branku vstřelili. Druhá půle už herně zcela patřila nám, z množství příležitostí jsme dali ještě dva góly. Výhra 0:3 na hřišti Meteoru vyjadřuje přesně poměr sil a průběh utkání,“ zhodnotil zápas trenér Tomáš Hájek.
Branky: 31. Kouba, 65. a 86. Bereczký (1 PK). Poločas: 0:1. FK Baník Sokolov: Nádler – Oláh, Janovský, Šaloun, Krupička (55. Melichar) – Hudec, Bereczký, Pleva (55. Áč), Vodrážka – Kouba (85. Macháček), Domin.

Mladším baníkovcům se již tak nedařilo, i když si na své konto připsali bod za nerozhodný výsledek.
Meteor B – Sokolov 2:2
Než se baníkovci na hřišti pořádně rozkoukali, v 10. minutě již prohrávali, když domácí využili rychlého protiútoku. Druhou branku pak Sokolováci obdrželi v 56. minutě.

Zpátky do zápasu je vrátil v 60. minutě Matějíček, který proměnil nařízený pokutový kop. V 64. minutě pak dal konečnou podobu výsledku hostující Škarda, když jeho střelecký pokus skončil s pomocí teče domácích hráčů v brance Meteoru.

„Domácí velmi dobře bránili a spoléhali se na rychlé brejky. Hned první jim vyšel a ujali se vedení. Naši kluci si vytvořili tři dobré šance, ale Matějíček, Škarda ani Vu je nedokázali využít. Na začátku druhého poločasu šel sám na brankáře Koutecký, toho sice obstřelil, ale slabou ránu doběhl obránce. Poté z rohu Matějíček jen těsně minul, Vášovu střelu chytil brankář. Když náš tlak narůstal, domácí využili drobného zaváhání v obraně a střelou ze šestnáctky zvýšili vedení. Až v 60. minutě zastavili pronikajícího Vua faulem a z pokutového kopu jsme snížili. V 64. minutě tečoval domácí hráč přímý kop Škardy do vlastní sítě a bylo vyrovnáno. Naše snaha vyhrát pokračovala, dokonce jsme v závěru přešli na rozestavení 4-3-3, ale naopak domácí hráč šel sám na Nováka, který jej naštěstí vychytal,“ zhodnotil utkání trenér Milan Pari.

Branky: 60. Matějíček (PK), 64. Škarda. Poločas: 1:0. FK Baník Sokolov: Novák – Benda, Vican, Lukeš, Beran – Vu, Werner, Váša, Matějíček – Jurik (41. Koutecký), Škarda.