Na druhou stranu byl Duchnič za bod rád. „Vzhledem k tomu, jak se utkání vyvíjelo, je bod dobrý. Most ukázal, že nemá špatný tým. Má dostatek kvalitních hráčů, kteří vědí, co mají hrát, a během soutěže se ještě budou zlepšovat. Z tohoto hlediska je bod dobrý, ale jak už jsem řekl, my chceme doma vyhrávat,“ začal se Duchnič ohlížet za nedělním utkáním.

Mostecký Baník výborně vstoupil do utkání. Do vedení se dostal už v 5. minutě, což domácí hodně zaskočilo. „Takový je prostě fotbal. Jednou se to povede nám, jindy zase soupeři. Museli jsme dotahovat, což bylo hodně nepříjemné. Daleko lépe se hraje, když vedeme,“ pokračoval.
Už o poločase mohl vést sokolovský Baník. „Bohužel jsme naše šance nedali. Moji ránu vytáhl jejich gólman nad břevno. Další tutovku chytil Frantovi Kurovi. Prostě nám to tam nespadlo,“ přiznal Duchnič.

Most celé utkání velice zodpovědně bránil. Moc okének v obraně neměl. „Mají hodně zkušených hráčů. Třeba jako je Knakal. Jediné, co u nich vázne, je komunikace. Mají hodně cizinců, takže se domlouvají rukama nohama, ale jinak to jsou velice kvalitní hráči,“ popsal nedělního soupeře.
Ve druhé půli se svěřencům Stanislava Purkarta podařilo vyrovnat. „O přestávce nám trenér říkal, abychom stále hráli tu svoji hru a že musíme být aktivní a soupeře napadat. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se nám podaří utkání otočit. Škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat už v 50. minutě. Mohlo to vypadat jinak,“ posteskl si Duchnič.

V závěru utkání to Severočeši zavřeli a před vlastní šestnáctkou vytvořili pevnou hráz. „Oni jsou za každý bod rádi. Zatím jich moc neposbírali. Teď mají tři. Po průběhu zápasu můžeme být oba spokojeni, ale to my bohužel nejsme. Doma jsme chtěli vyhrát,“ dodal.