Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Baník si přiváží z venku další body

Čáslav - Tři body. Ty si znovu z utkání na hřišti soupeře přivážejí druholigoví fotbalisté sokolovského Baníku. Po domácím výpadku s Hradcem Králové tak zopakovali svůj plný bodový zisk z pražské Julisky.

28.9.2009

Z utkání druhé fotbalové ligy Čáslav - Sokolov (0:1)Foto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

V sestavě Baníku došlo před utkáním k několika avizovaným změnám. Místo vykartovaného Šmerdy zaujal Kaplan. Od začátku zápasu dostal důvěru Javorský. V útoku se představila dvojice Nádeníček, Dejmek.

Hosté nastoupili do zápasu s osvědčenou taktikou. Precizní obranou, ale také aktivní hrou po celém hřišti. A byli to právě sokolovští hráči, kdo udával v úvodu tón utkání. Série tří rohových kopů ale vážnější ohrožení domácí branky nepřinesla.
Naproti tomu Čáslavští si vypracovali v první půli jedinou kloudnější příležitost, ale Okleštěk v 9. minutě zamířil z voleje vysoko nad Zachardovu branku.

Mimo tyče však mířily i střelecké pokusy Javorského, Pilaře, stejně jako hlavička Nádeníčka po rohovém kopu. Přesnou trefu tak předvedl v první půli jen hostující Podrazký, jeho ránu ale parádně vyboxoval čáslavský gólman Valeš.

Branku tak viděli diváci až po přestávce. Již po čtyřech minutách hry si naskočil na centr Nádeníček a hlavou poslal míč do sítě Čáslavi – 0:1.
Po obdržené brance domácí přece jen zapnuli, ale hostující obrana pracovala na výbornou. Čáslavští se tak jen velmi těžko prosazovali. Navíc baníkovci znovu hrozili nebezpečnými brejky a útočná dvojice Nádeníček – Dejmek řádně zaměstnávala domácí defenzivu, povedené střelecké pokusy předvedli i Pilař a Podrazký.

Ani v samotném závěru utkání si fotbalisté Zenitu nebyli schopni vytvořit tlak. Naopak se musel předvést dalším výborným zákrokem domácí brankář Valeš, který bravurně vyrazil hlavičku Knakala.

Čáslav – Sokolov 0:1
Branky: 49. Nádeníček. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: 1:0. Diváci: 865.
Baník Sokolov: Zacharda – Kaplan, Knakal, Kura, Čupr – Podrazký, Pilař (89. Studík), Javorský, Vaněček (79. Habai) – Dejmek, Nádeníček (83. Duchnič).

Autor: Zdeněk Plachý

28.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
Mezinárodní taneční soutěž Grand Prix v Chebu bude mít letos výročí 25 let.

Prestižní taneční soutěž slaví čtvrtstoletí

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

Hejtmanka: Osvobození D6 od poplatků není nesystémové

Karlovarský kraj - Úsilí Karlovarského kraje o osvobození regionálního úseku dálnice D6 mezi Chebem a Karlovými Vary od dálničního poplatku bylo úspěšně završeno. V této souvislosti hejtmanka Jana Vildumetzová (ANO) odmítla kritiku některých regionálních politiků, že se jedná o nesystémový krok a předvolební tah.

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Karlovy Vary – Svátek naturální kulturistiky a fitness? Ano, přesně tak. Fanoušci tohoto sportu si přišli během sobotního dne zcela jistě na své. Na programu totiž byl ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.