SOBOTA v 17 hodin

II. liga: FK Baník Sokolov – Most (15.00 hodin).

Divize žáků:Sokolov – Stará Boleslav (11 a 12.45 – Chládek, Kroupa, Kuchta).

Krajský přebor: Kr. Poříčí – St. Role (Adamec, Balhar, Francúz), D. Rychnov – M. Lázně (Janoušek, Tichota, Štěrba M.).

I. A třída: Sokol Citice – Rotas Rotava (14.00 – Štěrba M., Tichota, Janoušek), Olympie Březová – Spartak H. Slavkov (Kroupa, Chládek, Kuchta)

I. B třída: Baník Bukovany – Vojtanov (Bubanec, Eliáš, CH), Slavoj SEF Kynšperk – Žlutice (15.00 – Aubrecht, Fridrich, Cvrk).

Krajský přebor dorostu: Chodov – Nejdek (10.00 – Štěrba M.).

Krajská soutěž dorostu: Kynšperk – Dalovice (12.00 – Cvrk), Vintířov – Bečov (10.00 – Krejčí), Kraslice – D. Rychnov (10.00 – Francúz).

Krajský přebor žáků: H. Slavkov – St. Role (12.15 a 14 – Vaněček).

Krajská soutěž žáků: Kraslice – Teplá (13.00 – Eliáš).

Okresní přebor: Lomnice B – Kr. Poříčí B (Aubrecht), Svatava – Březová, Krajková – Jindřichovice (Cvrk), Kaceřov – H. Slavkov B (15.00 – Stodola), Šindelová – D. Rychnov B (10.15 – Adamec), Chlum – Vřesová (Stodola), Oloví – Krásno B (Fridrich).

Okresní přebor žáků: Svatava – Krajková (14.30), D. Rychnov – Citice (10.00 – Vošmik), Březová – Rotava (14.30 hodin – Rajtmajer).

Okresní přebor přípravek: Svatava – Bukovany, Lomnice (10.00 – Cvrk).

NEDĚLE v 17 hodin

Krajský přebor: Baník Vintířov – FK Baník Sokolov B (Schneider, Jambora, Melničuk).

I. A třída: Kraslice – FC Cheb (14.00 – Berka, Bacík, Štěrba M.).

I. B třída: FK Loket – Sedlec (Kobielský, Chládek, Adamec).

Krajský přebor dorostu: Sokolov D – Kynžvart (12.00 – Aubrecht), Sokolov B – Žlutice (10.00 – Bubanec).

Krajský přebor žáků: Chodov – Aš (10 a 11.45 – Hányš), Sokolov B – Fr. Lázně (10 a 11.45 – Kroupa).

Krajská soutěž žáků: Loket – Drmoul (14.30 – Adamec).

Krajský přebor přípravek: Sokolov B starší – Ostrov, Sokolov (u sp. haly; 13.00 – Melničuk), Sokolov B ml. – Chodov, Ostrov, Buldoci KV (u sp.haly; 9.00 – Chrástecký, Vokoun).

Okresní přebor: N. Sedlo B – Krásno A (14.00.

Okresní přebor žáků: Kr. Poříčí – Bukovany (14.30 – Stodola), Lomnice – N. Sedlo (10.00 – Aubrecht).

Okresní přebor přípravek: H. Slavkov – Vintířov, N. Sedlo (9.0é – Adamec)

Turnaj přípravek: Březová (9.00 – Stodola).