Už jen kvalitní obsazení mluvilo za vše. Na turnaj se sjelo šest týmů, které byly rozděleny do dvou tříčlenných skupin. V těch se pak hrálo systémem každý s každým dvakrát patnáct minut. Ve vyřazovacích bojích se pak hrálo dvakrát pětadvacet minut.
Ve skupině A se představil účastník krajského přeboru TJ Jáchymov, účastník krajské I. A třídy Olympie Hroznětín a účastník III. třídy Loun ZD Ročov. Ve skupině B se pak příchozím představili dva účastníci krajského přeboru FK Ostrov a Baník Vintířov. Ty pak doplnil účastník III. třídy Karlových Varů Elpo Merklín.

Ve skupině A se velmi dařilo horalům z Jáchymova. Ti nejdříve těsně udolali domácí Hroznětín a hned nato pokořili i Ročov, a postoupili tak do finále. Hroznětín si po porážce s Jáchymovem napravil reputaci ve druhém turnajovém utkání, ve kterém nasázel čtyři branky Ročovu, a postoupil tak do boje o konečné třetí místo, zatímco bezbodový Ročov zamířil do boje o konečné páté místo.
Výsledky, skupina A: Jáchymov – Hroznětín 1:0, Ročov 2:1; Hroznětín – Ročov 4:0.

Skupina A
1. Jáchymov 2 2 0 0 3:1 6
2. Hroznětín 2 1 0 1 4:1 3
3. ZD Ročov 2 0 0 2 1:6 0

Ve skupině B se podle předpokladů dařilo Ostrovu. Ten nejdříve porazil jednobrankovým rozdílem Vintířov a poté si poradil dvoubrankovým rozdílem i s Merklínem. Ostrov si díky dvěma vítězstvím zajistil postup do finále. Vintířov, který si na turnaji připsal na své konto v základní skupině vítězství nad Merklínem, postoupil do bitvy o konečné třetí místo a bezbodový Merklín zase do boje o konečné páté místo.
Výsledky, skupina B: Ostrov – Vintířov 1:0, Merklín 2:0; Vintířov – Merklín 2:0.

Skupina B
1. Ostrov 2 2 0 0 3:0 6
2. Vintířov 2 1 0 1 2:1 3
3. Merklín 2 0 0 2 0:4 0

V duelu o pátou příčku se přiklonilo fotbalové štěstí na kopačky Ročova, který v urputném souboji dvou týmů hrajících III. třídu pokořil Merklín dvoubrankovým rozdílem.

Velmi zajímavé také bylo utkání o třetí místo mezi Vintířovem a Hroznětínem. Čtyři vstřelené branky to jen dokazují. Všechny padly do branky pořádajícího klubu Olympie Hroznětín. Vintířov tak dokráčel v turnaji pro celkové třetí místo, zatímco na domácí Hroznětín zbyla nepopulární bramborová příčka.

O 5. místo: Ročov – Merklín 2:0, o 3. místo: Hroznětín – Vintířov 0:4.

Finále
Ozdobou turnaje však bylo finále. V tom proti sobě nastoupili v městském derby fotbalisté Jáchymova a Ostrova. Navíc v brance Jáchymova nastoupil gólman Jiří Sütto a branku Ostrova hájil jeho bratr Michal Sütto.
FK Ostrov – Jáchymov 3:0
Od úvodních minut byl lepším celkem Ostrov, který se také jako první dočkal finálové branky. Postaral se o ni Semivan, který nasměroval Ostrov k celkovému triumfu na turnaji. V první pětadvacetiminutovce pak měl Ostrov výhodu pokutového kopu za faul na Koročinského. Ten s přehledem proměnil v bratrovražedném souboji gólman Ostrova Michal Sütto. Finálový účet pak podtrhl v podobě třetí branky ostrovský Dušek.