„Utkání jsme načali velmi dobře, vytvořili jsme si tři dobré příležitosti a soupeře k ničemu nepustili,“ ohlédl se za vstupem do utkání sokolovský trenér Jiří Dreiseitl.

Jenže baníkovci ve svém největším tlaku přišli o útočníka Čertíka. Po konzultaci hlavního arbitra s pomezním ukázal totiž vytáhlému útočníkovi Sokolova červenou kartu.

„První žlutou kartu dostal Čertík za faul, druhou pak za slušné povzbuzování Komberce, a to až po konzultaci pomezního s hlavním rozhodčím,“ nevěřícně kroutil hlavou Dreiseitl. I přesto baníkovci bojovali. Odměnou jim za to byl vedoucí gól z kopaček Komberce.

„Poté jsme si řekli, že budeme hrát v klidu zezadu, a budeme chtít využít naše brejky, což se povedlo,“ liboval si sokolovský kouč. A aby ne. Po změněstran totiž hráči Sokolova vstřelili zásluhou střelecky disponovaného Komberce druhý gól.

„Po změně stran jsme přidali druhou branku, ale pak si vybrali bezduchou desetiminutovku, i přesto jsme však velmi dobře bránili a vytvořili si další šance,“ podotkl k průběhu Dreiseitl.

Šance Komberce nebo Kratochvíla však zůstaly nevyužity, zatímco domácí poslal zpátky do hry kontaktním gólem Umar. „Domácí se poté dostali na koně a vytvořili si tlak, a po jedné standardce vyrovnali. I přesto bych chtěl hráčům poděkovat, že se rvali až do samotného závěru, i když je to stálo hodně sil,“ uzavřel Dreiseitl